Regionalny Kierownik Sprzedaży - 19/06/2018

HURTOWNIE ELEKTRYCZNE KOPEL Sp. z o.o
WIODĄCY DYSTRYBUTOR MATERIAŁÓW ELEKTROTECHNICZNYCH W POLSCE

www.kopel.pl
Zatrudni kandydatów na stanowisko:
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy:
wyznaczony region Polski
Opis stanowiska:
  • zarządzanie strukturą sprzedaży na podległym terenie
  • nadzór nad realizacją planów sprzedaży w oddziałach w przydzielonym regionie
  • bieżący nadzór funkcjonalny i merytoryczny nad realizacją zadań biznesowych podległych oddziałów firmy
  • budowanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze
  • nadzór nad działalnością operacyjną zarządzanych oddziałów
  • aktywne wsparcie sprzedaży w ramach zarządzanego obszaru
  • monitorowanie oraz egzekwowanie realizacji założonych celów biznesowych
  • dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników
  • nadzór nad obowiązującymi standardami obsługi klienta
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie
  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży w obszarze struktur regionalnych oraz udokumentowane sukcesy w tym zakresie
  • doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności przywódcze i menadżerskie
  • umiejętność podejmowania decyzji i egzekwowania wyników
  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami i Pracownikami
  • umiejętność motywowania podległych pracowników
  • wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, oraz zdjęcie) w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia z dopiskiem „RKS” lub wysyłając  wymagane dokumenty na adres: rekrutacja@kopel.com.pl

Data publikacji:
19/06/2018
Data zakończenia:
30/06/2018