Współczesna nowoczesność wykończenia

Producent: 
Legrand Polska Sp. z o.o.
Wyłącznie dla klientów Hurtowni Elektrycznych KOPEL, przygotowaliśmy promocję.
 
Każdy klient za zakup produktów promocyjnych tj. osprzętu elektroinstalacyjnego Legrand w wysokości:
- od 1 000,00 zł netto - Bon SODEXO o wartości 100 zł
GRATIS
 
Promocja trwa od 20.03.2017r. do wyczerpania stanów magazynowych nagród. Istnieje możliwość kumulacji zakupów w okresie objętym promocją.
 
Wszystkie artykuły znajdujące się w Hurtowniach Elektrycznych KOPEL, to produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasze towary posiadają korzystny stosunek ceny do jakości. Zachęcamy do brania udziału w akcjach promocyjnych, zdobywania atrakcyjnych nagród i korzystania z uzyskanych upustów!

 
Regulamin promocji
 
Valena Life wprowadza nowy styl i innowacyjne rozwiązania. To seria o klasycznych kształtach posiadająca kilka ciekawych detali tworzących jej unikalny design. Dzięki specjalnej konstrukcji ramek uzyskano optyczny efekt lekkości, zaś delikatnie wklęsła powierzchnia klawiszy zapewnia wygodne przełączanie. Valena Life daje możliwość wyboru spośród 16 kolorów ramek i 3 kolorów plakietek/klawiszy, co pozwala dopasować się do indywidualnych aranżacji pomieszczeń. Ramki Lodowa Fantazja, Kremowa Fantazja i Link poprzez swój charakterystyczny wzór stanowią oryginalny element dekoracyjny. Bogactwo linii wzorniczej idzie w parze z szeroką gamą ponad 150 funkcji, które zaspokoją tradycyjne oraz innowacyjne potrzeby współczesnych instalacji elektrycznych. Z Valeną Life śmiało wkraczamy w epokę nowych technologii wykorzystujących komunikację radiową, WIFI, Bluetooth czy też zdalne sterowanie przez Internet.
 

 

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter