Oddział Płock - Al. Kobylińskiego 39

Lokalizacja:
lokalizacja Płock
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Płock
Al. Kobylińskiego 39
09-409 Płock
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
tel.: 
(24) 222 22 20
tel. kom.: 
669 900 973
669 900 976
Hurtownia Elektryczna Kopel Płock
Hurtownia Elektryczna Kopel Płock

Uwaga! Od dnia 1 sierpnia 2019 r. zapraszamy do nowej siedziby przy Al. Kobylińskiego 39 w Płocku
  
Hurtownia Elektryczna w PłockuZapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Płocku

Hurtownia Elektryczna Kopel w Płocku oferuje swoim klientom z Płocka i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Płock?

Płock zlokalizowany się w centralnej części kraju - na Pojezierzu Dobrzyńskim i na terenie kotliny Płockiej. Na przestrzeni lat miasto Płock zmieniało wielokrotnie swoją powierzchnię, co miało oczywiście związek z istniejącym niegdyś tłem historycznym, jednak ostatecznie liczy sobie blisko 90 kilometrów kwadratowych. Jak każde miasto, także Płock ma pewne symbole, do których zaliczane są między innymi barwy. W przypadku tego miasta są one żółto, niebiesko-czerwone, co nawiązuje do kolorystyki dawnego munduru tego regionu.

Każdy przybywający do Płocka turysta swoją uwagę zwraca z pewnością na tamtejszą architekturę. Na atrakcyjność Płocka w dużej mierze wpływa wysoki brzeg Wisły (Ostrów Tumski), stanowiący ogromny walor przyrodniczy tego miasta. Z Ostrowa Tumskiego rozciąga się niesamowity widok na wiele ważnych zabytków, które otoczone są niepowtarzalnym krajobrazem tworzonym przez szeroką dolinę Wisły. W najwyższej partii brzegu Wisły znajduje się, pochodzący z XIV wieku Zamek Książąt Mazowieckich, którego czerwone, wysokie wieże wyłaniające się spośród drzew, tworzą nietypowy, bardzo swoisty i znamienny charakter tego miejsca. Będąc w Płocku swoje kroki powinniśmy pokierować także na Stary Rynek, który zdobi przepiękne, wykonany w stylu klasycystycznym, ratusz. Budowla ta jest zaliczana do jednych z najbardziej wyszukanych i gustownych na terenie całego województwa mazowieckiego.

Warto wybrać się tu całą rodziną, gdyż i na dzieci czeka wiele atrakcji,wśród których największą jest Ogród Zoologiczny, przepięknie ulokowany na opadających ku Wiśle tarasach. Do ZOO w Płocku można dojechać oryginalną kolejką turystyczną – Ciuchcią Tumską, w której głos lektora opowie o mijanych zabytkach. Kiedy zjedziemy kolejką w dół, nad Wisłę i zalew Sobótka – posłuchamy legendy o pięknej dziewczynie i zakochanym w niej smoku.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Płocku oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter