Oddział Kraków - Wielicka 181A

Adres: 
Biuro Handlowe Kraków
Wielicka 181A
30-663 Kraków
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Mariusz Maj
Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.: 
663 410 943

Hurtownia Elektryczna w Krakowie

Jesteśmy firmą z 35-letnim stażem na rynku krajowym, która cieszy się dużym zaufaniem Klientów. Nawet, jeśli w danym mieście nie posiadamy swojego biura, to nie znaczy, że nie możemy oferować swoich produktów. Tak właśnie działa nasza hurtownia elektryczna. Kraków to jedno z miast, gdzie nie mamy jeszcze swojej siedziby, ale właśnie tutaj wszystkie katalogi ofertowe dostępne są u naszego przedstawiciela handlowego. Doświadczony pracownik Hurtowni Elektrycznej Kopel jest na wyciągnięcie ręki naszych Klientów. To właśnie on dba o relacje z obecnymi nabywcami, ale także jest otwarty na nowych Klientów z regionu. Nasz przedstawiciel handlowy jest odpowiednią osobą, która doradzi i pomoże w wyborze najlepszych produktów z katalogu firmy Kopel.

Dlaczego Kopel?

Dzięki pewnej pozycji na rynku mamy zagwarantowane bardzo dobre warunki współpracy z dostawcami, a to przekłada się na korzystne ceny dla naszych Klientów. Hurtownia Elektryczna Kopel to bogaty wybór produktów niezbędnych do przydomowych napraw oraz większych inwestycji. Jesteśmy otwarci na Klientów indywidualnych, ale także na małe i duże przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, a nasi producenci przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa w trakcie ich użytkowania.

Nasza oferta

Choć nie mamy stacjonarnego sklepu w Krakowie, to we współpracy z naszym przedstawicielem handlowym jesteśmy w stanie dopasować ofertę dla konkretnego Klienta. Jako hurtownia oferujemy m.in. osprzęt elektroinstalacyjny od renomowanych producentów, jak gniazdka i wyłączniki, puszki natynkowe czy przedłużacze. Dostarczamy również oświetlenie najwyższej jakości oraz osprzęt instalacyjny, m.in. oprawy przemysłowe, drogowe i inteligentne źródła światła. Poza tym można u nas zamówić akcesoria do przesyłania energii elektrycznej, takie jak kable, przewody, druty i materiały izolacyjne. Ponadto jesteśmy dostawcą urządzeń i akcesoriów do fotowoltaiki, które w dobie obecnych czasów doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, jak i firmach. U nas także można zamówić wysokiej jakości transformatory lub rozdzielnice. Proponujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia od uznanych producentów.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym w Krakowie, aby poznać bogatą ofertę Hurtowni Elektrycznej Kopel. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz dobre ceny markowych artykułów.