Oddział Nowa Sól - Głogowska 1a

lokalizacja Nowa Sól
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Nowa Sól
Głogowska 1a
67-100 Nowa Sól
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(68) 387 28 85
tel. kom.: 
601 240 684
fax: 
(68) 387 28 85
Hurtownia Elektryczna Kopel Nowa Sól
Hurtownia Elektryczna Kopel Nowa Sól
Hurtownia Elektryczna Kopel Nowa Sól
Hurtownia Elektryczna Kopel Nowa Sól
Hurtownia Elektryczna Kopel Nowa Sól

Hurtownia Elektryczna w Nowej Soli

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Nowej Soli

Hurtownia Elektryczna Kopel w Nowej Soli oferuje swoim klientom z Nowej Soli i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Głogowskiej 1a.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Nowa Sól?

Nowa Sól - miasto powiatowe w województwie lubuskim. Jest miastem o statusie gminy miejskiej, będącym siedzibą władz powiatowych, położonym nad Odrą w zachodniej części Wzgórz Dalkowskich rozciągających się w Pradolinie Barycko-Głogowskiej.
Historia miasteczka sięga roku 1563, kiedy ówczesną osadę zamieszkiwali przede wszystkim rzemieślnicy, kupcy i przewoźnicy wodni. W roku 1743 Nowa Sól, decyzją króla Prus Fryderyka II otrzymała prawa miejskie. Wtedy również powstały plany dotyczące rozbudowy miasta. Nowa Sól to miasto, którego historia wiąże się z warzelnią soli zwaną Neusalz. Konkretnie było to miejsce do uzdatniania soli przywożonej tam z innych miejsc.
"Okres solny" skończył się jednak dla miasta zaraz po wojnie trzydziestoletniej, kiedy to warzelnia została zamknięta. Dziś smak historii i tradycji pozostał już tylko w nazwie... Po okresie stagnacji, od XIX wieku, Nowa Sól znów stała się miejscem, gdzie dynamicznie rozwijał się przemysł, powstały fabryki nici, kleju, okres rozwoju dotyczył także przemysłu ciężkiego - nowo powstałej huty żelaza. W 1889 roku powstała linia kolejowa łącząca Nową Sól z Kożuchowem. Przebiegała ona przez Ciepielów, w którym wybudowano stację kolejową. W latach 1903 - 1907 wybudowana została linia kolejowa łącząca Nową Sól z Wolsztynem, przebiegała ona w okolicach wsi: Stany (gdzie wybudowano most kolejowy), Lipiny i Lubięcin, gdzie wybudowano stacje kolejowe. W okresie tym wybudowany został most na Odrze (1871), który znacznie ułatwił łączność mieszkańcom pobliskich osad oraz dopomógł w rozwoju szlaków handlowych. W okresie II Wojny Światowej Niemcy wykorzystali miasto jako dogodny punkt przy tworzeniu kilku obozów pracy przymusowej, w tym filii jednego z najbardziej znanych, który zapisał się niechlubnie na kartach historii - Gross-Rosen.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Nowej Soli przy ulicy Głogowskiej 1a oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.