Sponsoring sportowy

Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o. o. są mecenasem wydarzeń kulturalno - sportowych.

 

Budowlani Volley Toruń 

W sezonie 2015/2016 mamy przyjemność wspierać toruńską kobiecą drużynę siatkarską Budowlani Volley Toruń. Volley Toruń S.A. to organizacja zbudowana na fundamentach tradycji toruńskiego klubu sportowego Budowlani. Dzięki mocnym fundamentom budują silną, rozpoznawalną markę w siatkarskiej Polsce.

Misją Volley Toruń jest skupienie lokalnej społeczności wokół sportu – zarówno tego profesjonalnego jak i powszechnego. Klub poprzez widowiska sportowe z udziałem I ligowej drużyny siatkówki żeńskiej a także angażowanie się w prospołeczne projekty propagujące kulturę fizyczna oraz zdrowy styl życia.

Budowlani Volley ToruńBudowlani Volley ToruńBudowlani Volley ToruńBudowlani Volley ToruńBudowlani Volley ToruńBudowlani Volley ToruńBudowlani Volley ToruńBudowlani Volley Toruń

 

Gwardia Wrocław

Siatkarze Gwardii przystąpili do rozgrywek II ligi mężczyzn. Zostali przydzieleni do grupy II (liczy łącznie 10 zespołów), z której ostatnio awansowali do dalszej fazy rozgrywek, w drodze do awansu na zaplecze Plus Ligi. Najbliższym celem zespołu jest awans do I ligi.

Gwardia WrocławGwardia WrocławGwardia WrocławGwardia WrocławGwardia Wrocław

 

Mazur Gostynin              

Drużyna w 2000 roku po kliku latach została reaktywowana, jako Miejski Klub Sportowy. Jest drużyną z IV ligi, jednakże na każdym meczu dzielnie walczą o bramki.

Mazur GostyninMazur GostyninMazur GostyninMazur GostyninMazur GostyninMazur Gostynin

 

Każdej drużynie życzymy sukcesów sportowych i aktywnie kibicujemy.

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter