Przedłużacze z serii Odace Schneider Electric – design i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu!

26/06/2019

Kiedy słyszymy słowo przedłużacz, na myśl przychodzi nam najczęściej zwykła listwa zasilająca w standardowym białym lub czarnym kolorze. Takie przedłużacze możemy bardzo często spotkać nie tylko w naszych domach i mieszkaniach, ale także w hotelach i pensjonatach, kiedy wyjeżdżamy na wakacje lub w podróż służbową.


Zastanawialiście się kiedyś, co Was najbardziej irytuje w tego typu urządzeniach? Zbyt krótki kabel? Monotonna kolorystyka? A może zbyt mała ilość gniazd albo brak portów USB do podłączenia kilku urządzeń naraz?
Bardzo często jest tak, że musimy szybko naładować kilka urządzeń w tym samym czasie. Każdy z nas zna to uczucie. Co w sytuacji, gdy nie mamy odpowiedniej ilości ładowarek lub wolnych gniazd?
Irytujemy się…Tak wcale nie musi być…
Nie ma się co oszukiwać , żyjemy  w cyfrowym świecie wypełnionym smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami mobilnymi. Nie ulega wątpliwości, że urządzenia te bardzo ułatwiają nam życie, ale aby mogły spełniać swoją rolę, muszą mieć naładowane baterie i cały czas być gotowe do działania. Tutaj z pomocą przychodzi Schneider Electric z przedłużaczami z nowoczesnej serii Odace, które przełamują stereotypowy obrazek listwy zasilającej.
Odace - nowoczesne przedłużacze

Przedłużacz z serii Odace umożliwia szybkie i proste podłączenie do zasilania kilku urządzeń jednocześnie. Rozładowany tablet, laptop, niski poziom baterii w smartfonach albo power banku? Podłączasz wszystkie urządzenia do jednego przedłużacza i problem z głowy!

Nowe przedłużacze zaprezentowane przez Schneider Electric łączą w sobie nowoczesny wygląd, funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania. Zawierają nie tylko zwykłe gniazda zasilające, ale też gniazda ładowania USB o maksymalnym łącznym natężeniu prądu 2,4 A. Na uwagę zasługuje fakt, że listwa zasilająca Odace pozwala obniżyć zużycie energii elektrycznej i zwiększyć bezpieczeństwo – urządzenia wyposażone są w przesłony torów prądowych do ochrony przed dostępem dzieci.
Istotne jest też to, że są stworzone z naturalnych i trwałych materiałów. Seria przedłużaczy Odace stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wnętrza.
Listwy zasilające kuszą użytkowników nie tylko funkcjonalnością, ale także ciekawą kolorystyką i atrakcyjnym wyglądem. Bogata gama kolorystyczna serii pozwala zbudować w mieszkaniu klimatyczny nastrój.
Dzięki niej listwy zasilające mogą stanowić integralny element wnętrza i komponować się z naszym stylem aranżacyjnym.

Odace - nowoczesne przedłużacze

 

Jakie są największe zalety przedłużaczy z serii Odace?
•    Wskaźnik świetny pozwalający obniżyć zużycie energii oraz zwiększyć bezpieczeństwo
•    2 porty: 2.4 A max do 2.1 na każdy port
•    Nowoczesne kolory:
- biały,
- biały/szczotkowane aluminium,
- biały/szczotkowany brąz,
- biały/ drewno Nordic,
- antracyt,
- antracyt/szczotkowany brąz,
- antracyt/szczotkowane aluminium,
•    Wysoka jakość, solidna i wytrzymała konstrukcja – bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich
 
Charakterystyka
•    Dostępne w wersji 3 i 5-gniazdowej, z przewodem 1,5m i 3m
•    Wykonane z niepalnego materiału PP i PC
•    Temperatura pracy: -10°C to +40°C
•    Łącznik z podświetleniem
•    Stopień ochrony: IP20b Przekrój przewodu: 1 mm²
•    Napięcie znamionowe (Ue): 250 V AC
•    prąd znamionowy (In): 16 A
•    Otwory montażowe
•    Typ gniazd: 2P+E.

Stosowanie
•    Do użytku w pomieszczeniach, gospodarstwa domowe, budynki biurowe.

Nie da się ukryć, przedłużacze Odace wygrywają z tradycyjnymi białymi lub czarnymi listwami zasilającymi. Pozwalają oszczędzić czas i w komfortowy sposób naładować dużą ilość urządzeń mobilnych, które w dzisiejszych czasach stanowią nieodłączny element naszego życia.

W ofercie Hurtowni Elektrycznych Kopel znajdziesz przedłużacze o parametrach dostosowanych do Twoich potrzeb – znajdź idealny dla siebie model!

Źródło:
Przedłużacze z serii Odace Schneider Electric