Oddział Gdańsk - Żaglowa 1

lokalizacja Gdańsk
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Gdańsk
Żaglowa 1
80-560 Gdańsk
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dział Sprzedaży
tel.: 
(58) 347 81 51
tel. kom.: 
785 090 651
693 893 203
693 893 237
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(58) 347 81 51
tel. kom.: 
693 893 272
Hurtownia Elektryczna Kopel Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Kopel Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Kopel Gdańsk

Hurtownia Elektryczna w Gdańsku

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gdańsku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, aby przekonali się, jak bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych może im zaoferować. Są to takie arykuły elektryczne jak kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Każdy, kto odwiedza sklep elektryczny w Gdańsku stwierdza, że dzięki komunikatywności i profesjonalizmowi pracujących tam Handlowców byli w stanie zamówić dowolne artykuły elektryczne, których potrzebowali. Hurtownia Elektryczna Kopel wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Żaglowej 1.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i od ponad trzech dekad oferuje swoim Klientom szeroki wybór artykułów elektrycznych oraz ścisłą współpracę przy doborze produktów na wszelkie inwestycje.

Hurtownia kabli w Gdańsku

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty przedstawicieli deweloperów, osoby stawiające nieruchomość dla własnych potrzeb oraz tych, którzy planują generalne remonty układów elektrycznych w domach czy budynkach użyteczności publicznej. Hurtownia Elektryczna Kopel zapewnia szeroką ofertę kabli niezbędnych przy montażu lub naprawie systemów elektroinstalacyjnych w każdego rodzaju budynkach. Posiadamy również w asortymencie osprzęt oświetleniowy renomowanych producentów w wyjątkowo korzystnych cenach.

Przy zakupie większej ilości materiałów proponujemy atrakcyjne rabaty, a dla hurtowych ilości – jak w przypadku firm deweloperskich – możemy negocjować indywidualne warunki cenowe. Jak już wspomniano, dzięki 35-letniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi rodzimymi i zagranicznymi producentami m.in. kabli, hurtownia oświetleniowa Kopel, oprócz atrakcyjnych cen, oferuje także serwis i fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego osprzętu elektroinstalacyjnego.

Hurtownia oświetleniowa w Gdańsku

Swoją ofertę kierujemy również do firm produkcyjnych oraz obiektów usługowo-handlowych z województwa pomorskiego. Hurtownia kabli i materiałów oświetleniowych Kopel ma w sprzedaży szeroką paletę różnego rodzaju opraw dla obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, galerii, a także do parków, ulic i dróg. Asortyment osprzętu elektroinstalacyjnego uzupełniają oprawy zewnętrzne stosowane w oświetlaniu elementów architektonicznych i scen widowiskowych oraz inteligentne źródła światła.

Nasi handlowcy służą radą oraz pomogą dobrać odpowiednie elementy do projektowanych systemów elektrycznych i świetlnych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów i wybrać osprzęt elektroinstalacyjny odpowiedni dla każdych potrzeb. Jeśli szukasz pomocy w trakcie budowy domu, budynku usługowego lub chcesz przerobić przestarzałą elektrykę, to zapraszamy do naszej hurtowni kabli, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały oświetleniowe oraz bezpłatne fachowe doradztwo.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdańsku - co stanowi o jego przewadze?

Sklep elektryczny Kopel w Gdańsku to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, które z powodzeniem realizują zarówno te codzienne, jak i nawet najbardziej skomplikowane zamówienia swoich Klientów. Priorytetem są dla nas: satysfakcja Kontrahentów, szybka i sprawna realizacja zamówień, a także rzetelne doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych i osprzętu elektroinstalacyjnego. Dzięki temu cieszymy się stałym zaufaniem Klientów. Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdańsku gwarantuje bogaty asortyment produktów dostępnych od ręki, mając jednocześnie możliwość nabycia od Dostawców produktów typowo pod zamówienie.

Sklep elektryczny w Gdańsku pracuje ze swoimi Klientami od lat, zapraszając do współpracy nowych Kontrahentów. Bogate doświadczenie, pasja i rzetelność zatrudnionej Kadry jest gwarancją zadowolenia na każdym kroku. Liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Hurtowniom Elektrycznym Kopel stanowią tego niezbity dowód. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej pracowników realizujących budowy oraz instalacje elektryczne na terenie Gdańska i okolic. Jesteśmy pewni, że Państwa wizyta w hurtowni elektrycznej będzie pierwszą z wielu, które nastąpią w przyszłości.

Najwyższej jakości osprzęt elektroinstalacyjny w Gdańsku i okolicach

W naszym sklepie znajdziesz zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane elementy niezbędne podczas budowy sieci elektrycznych w różnego rodzaju obiektach. Osprzęt elektroinstalacyjny renomowanych producentów prezentujemy u nas w atrakcyjnych cenach oraz oraz szerokiej palecie rodzajów i kolorów. Niezależnie od tegoNiezależnie od tego, czy szukasz jedynie opraw kontaktowych, czy oświetleniowych, kabli lub zwykłych wtyczek – sklep Kopel zaoferuje Ci to wszystko, czego potrzebujesz w atrakcyjnej cenie.

Bazujemy na kontaktach handlowych utrzymywanych przez ponad 35 lat działalności, co pozwala nam wynegocjować najlepsze ceny dla naszych Klientów. To również sprawia, że posiadamy najszerszy asortyment osprzętu elektroinstalacyjnego w całym województwie pomorskim. Jeśli chcesz wymienić elementy oświetleniowe w swoim domu, to zapoznaj się z ofertą naszych opraw mieszkaniowych, kinkietów czy lamp. Gdy szukasz oświetlenia czy kabli do lokalu usługowego lub firmy – porozmawiaj z naszym handlowcem na temat możliwych rabatów przy zakupie większej ilości materiałów.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gdańsku przy ulicy Żaglowej 7 oferuje wyłącznie topowe artykuły elektryczne i osprzęt elektroinstalacyjny, których wysoka dostępność stanowi atut na tle konkurencji. Jest to możliwe dzięki wysokim obrotom firmy i pewnej pozycji na rynku. Skutkiem zdobytego przez ponad trzy dekady doświadczenia i bezcennych kontaktów biznesowych jest możliwość negocjacji preferencyjnych warunków u dostawców, a co za tym idzie, niskich cen finalnych dla naszych Klientów. Przekonajcie się państwo sami, odwiedzając nasz sklep elektryczny w Gdańsku.

Oferujemy produkty na każdą kieszeń, dlatego i Ty znajdziesz w naszym sklepie produkty dla siebie. Nasz sklep przy hurtowni kabli i oświetlenia Kopel to produkty renomowanych marek. W naszej ofercie odszukasz też każdego rodzaju osprzęt elektroinstalacyjny, zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak również dla firm, lokali usługowo-handlowych i budynków użyteczności publicznej. Jeśli potrzebujesz porady, nasi handlowcy są tutaj dla Ciebie i chętnie pomogą w doborze odpowiednich materiałów dla konkretnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz deweloperów. Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny kabli, materiałów oświetleniowych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego. Przy większych zamówieniach nasza hurtownia jest w stanie w krótkim czasie zapewnić dostawy zamawianych produktów na atrakcyjnych warunkach. Przy stałej kooperacji istnieje możliwość indywidualnego ustalania warunków zakupów.