Oddział Gdańsk - Żaglowa 1

lokalizacja Gdańsk
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Gdańsk
Żaglowa 1
80-560 Gdańsk
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(58) 347 81 51
tel. kom.: 
693 893 272
Dział Sprzedaży
tel.: 
(58) 347 81 51
tel. kom.: 
785 090 651
693 893 203
693 893 237
Hurtownia Elektryczna Kopel Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Kopel Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Gdańsk
Hurtownia Elektryczna Kopel Gdańsk

Hurtownia Elektryczna w Gdańsku

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gdańsku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic, aby przekonali się, jak bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych może im zaoferować. Są to takie arykuły elektryczne jak kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Każdy, kto odwiedza sklep elektryczny w Gdańsku stwierdza, że dzięki komunikatywności i profesjonalizmowi pracujących tam Handlowców byli w stanie zamówić dowolne artykuły elektryczne, których potrzebowali. Hurtownia Elektryczna Kopel w Gdańsku wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Żaglowej 1.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i od ponad trzech dekad oferuje swoim Klientom szeroki wybór artykułów elektrycznych oraz ścisłą współpracę przy doborze produktów na wszelkie inwestycje.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdańsku - co stanowi o jego przewadze?

Sklep elektryczny Kopel w Gdańsku to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, które z powodzeniem realizują zarówno te codzienne, jak i nawet najbardziej skomplikowane zamówienia swoich Klientów. Priorytetem są dla nas: satysfakcja Kontrahentów, szybka i sprawna realizacja zamówień, a także rzetelne doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych. Dzięki temu cieszymy się stałym zaufaniem Klientów. Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdańsku gwarantuje bogaty asortyment produktów dostępnych od ręki, mając jednocześnie możliwość nabycia od Dostawców produktów typowo pod zamówienie. Sklep elektryczny w Gdańsku pracuje ze swoimi Klientami od lat, zapraszając do współpracy nowych Kontrahentów. Bogate doświadczenie, pasja i rzetelność zatrudnionej Kadry jest gwarancją zadowolenia na każdym kroku. Liczne nagrody i wyróżnienia przyzane Hurtowniom Elektrycznym Kopel stanowią tego niezbity dowód. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej w Gdańsku pracowników realizujących budowy oraz instalacje elektryczne na terenie Gdańska i okolic. Jesteśmy pewni, że Państwa wizyta w hurtowni elektrycznej w Gdańsku będzie pierwszą z wielu, które nastąpią w przyszłości.

Checesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gdańsku przy ulicy Żaglowej 7 oferuje wyłącznie topowe artykuły elektryczne, których wysoka dostępność stanowi atut na tle konkurencji. Jest to możliwe dzięki wysokim obrotom firmy i pewnej pozycji na rynku. Skutkiem zdobytego przez ponad trzy dekady doświadczenia i bezcennych kontaktów biznesowych jest możliwość negocjacji preferencyjnych warunków u dostawców, a co za tym idzie, niskich cen finalnych dla naszych Klientów. Przekonajcie się państwo sami, odwiedzając nasz sklep elektryczny w Gdańsku.