Oddział Toruń - Żółkiewskiego 16

lokalizacja Toruń Żółkiewskiego
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Toruń Żółkiewskiego
Żółkiewskiego 16
87-100 Toruń
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(56) 664 19 00
tel. kom.: 
693 893 284
Dział Sprzedaży
tel.: 
(56) 664 19 30
tel. kom.: 
601 624 727
693 893 219
693 893 220
509 922 796
fax: 
(56) 664 19 10
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń

Hurtownia Elektryczna w Toruniu (oddział na ulicy Stanisława Żółkiewskiego 16)

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Toruniu

Sklep z artykułami elektrycznymi Kopel w Toruniu oferuje swoim klientom z Torunia i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Sklep elektryczny w Toruniu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Żółkiewskiego 16.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Toruniu - dlaczego warto?

Sklep elektryczny Kopel w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego 16 jest historycznie pierwszym Oddziałem Hurtowni Elektrycznych Kopel. To właśnie tutaj firma nawiązywała pierwsze długofalowe relacje i zdobywała lojalnych Klientów, którzy są z nami do dziś. Bogate doświadczenie i rzetelność Pracowników hurtowni elektrycznej w Toruniu to podstawa zadowolenia naszych Kontrahentów z Torunia i okolic, którzy cieszą się indywidualnym podejściem do każdego z nich, oraz fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zamówienia.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Toruniu przy ulicy Żółkiewskiego 16 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego w Toruniu.