Oddział Toruń - Żółkiewskiego 16

lokalizacja Toruń Żółkiewskiego
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Toruń Żółkiewskiego
Żółkiewskiego 16
87-100 Toruń
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(56) 664 19 00
tel. kom.: 
693 893 284
Dział Sprzedaży
tel.: 
(56) 664 19 30
tel. kom.: 
601 624 727
693 893 219
693 893 220
509 922 796
fax: 
(56) 664 19 10
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń
Hurtownie Elektryczne Kopel Toruń

Hurtownia Elektryczna w Toruniu (oddział na ulicy Stanisława Żółkiewskiego 16)

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Toruniu

Hurtownia Elektryczna Kopel w Toruniu oferuje swoim klientom z Torunia i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Toruniu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Żółkiewskiego 16.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Toruń?

Toruń to miasto o ciekawym położeniu geograficznym. Znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim, prawobrzeżną częścią leży na Pomorzu, lewobrzeżną natomiast na Kujawach. Jako jedno z najstarszych miast polskich, w 1997 roku toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Na terenie obecnego miasta już w okresie IX-XIII wieku funkcjonował gród toruński, jednak początek współczesnemu miastu dali Krzyżacy w 1230 roku.
Prawa miejskie Toruń uzyskał 28 grudnia 1233r. Niespełna 200 lat później, 1 lutego 1411r. w Toruniu zawarto I pokój toruński, który zakończył wielką wojnę polsko-krzyżacką. Przez kolejne stulecia, podobnie jak inne miasta w Polsce, Toruń brał udział w wielu bitwach i stawał się obiektem najazdów i okupacji. Obecnie Toruń nastawiony jest przede wszystkim na turystykę. Do głównych atrakcji miasta należy z pewnością Rynek Staromiejski, którego obszar został ustanowiony w latach 1252-1259. W jego centrum znajduje się wielokrotnie przebudowywany gotycki Ratusz, pochodzący z czasów ok. XIII wieku. Najstarszą częścią obecnego budynku jest wieża z ok. 1274 roku. Obecnie w ratuszu mieści się główny oddział Muzeum Okręgowego. 

Toruń słynie ze swoich zabytków. Zespół toruńskich kamienic jest unikatowy zarówno w skali kraju, jak i Europy. Wspaniałe kościoły, Ratusz Staromiejski i oczywiście Krzywa Wieża stanowią ogromną atrakcję turystyczną.  Miasto szczyci się też przepiękną panoramą starówki od strony Wisły. Szczególnie wieczorem, oświetlone zabytki i mury obronne stanowią niezapomniany widok. Toruń jest też miejscem narodzin Mikołaja Kopernika. Można tu podziwiać dom wielkiego astronoma wraz z muzeum jemu poświęconym.

Oddział Kopela na ul. Żółkiewskiego mieści się naprzeciwko Centrum Handlowego Atrium Copernicus i w bliskim sąsiedztwie Fabryki Cukierniczej Kopernik, która jest najstarszym producentem pierników i wafli w Polsce, a jednocześnie jednym z najstarszych w Europie.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Toruniu przy ulicy Żółkiewskiego 16 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.