Oddział Tarnobrzeg - Sienkiewicza 108

lokalizacja Tarnobrzeg
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Tarnobrzeg
Sienkiewicza 108
39-400 Tarnobrzeg
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(15) 823 78 35
tel. kom.: 
782 902 143
Dział Sprzedaży
tel.: 
(15) 823 79 57
tel. kom.: 
509 922 776
693 893 539
723 880 502
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg

Hurtownia Elektryczna w Tarnobrzegu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Tarnobrzegu.
 

Hurtownia Elektryczna Kopel działa w Polsce już od 35 lat i stanowi pewne źródło sprawdzonych artykułów elektrotechnicznych.
 

Sklep elektryczny w Tarnobrzegu to miejsce przyciągające zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów elektryki, oferując szeroki wachlarz produktów oraz wsparcie specjalistów, którzy z radością doradzą w wyborze i udzielą cennych wskazówek w realizacji projektu.
 

Sklep z artykułami elektrycznymi w Tarnobrzegu to wymarzone miejsce zakupów dla elektryków i instalatorow. Oferuje on bogaty asortyment, od podstawowych elementów instalacyjnych, jak przewody czy gniazdka, po najnowocześniejsze technologie i rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej, inteligentnych systemów domowych czy energooszczędnego oświetlenia LED. Dla wszystkich odwiedzających, hurtownia elektryczna w Tarnobrzegu to nie tylko miejsce zakupów, ale także centrum fachowej wiedzy, gdzie specjaliści zawsze mogą liczyć na wsparcie i porady ekspertów w doborze odpowiednich produktów.
 

Sklep elektryczny w Tarnobrzegu to miejsce, które spełnia oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Znajdziemy tu pełen wybór artykułów elektrycznych - od tych najbardziej podstawowych, po specjalne produkty pod zamówienie. Przyjazna i kompetentna obsługa sklepu jest zawsze gotowa do pomocy, doradzając Klientom w wyborze odpowiednich produktów, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb i oczekiwań.
 

Sklep z artykułami elektrycznymi w Tarnobrzegu dostarcza swoim Klientom inteligentne systemy zarządzania domem, ekologiczne rozwiązania fotowoltaiczne czy energooszczędne oświetlenie, które nie tylko podnoszą komfort życia, ale także pomagają w dbałości o środowisko naturalne.
 

Hurtownia elektryczna w Tarnobrzegu stanowi nieocenione źródło inspiracji dla wszystkich miłośników elektryki, oferując pełen zakres usług i produktów, które spełnią nawet najbardziej wyrafinowane wymagania.