Oddział Tarnobrzeg - Sienkiewicza 108

lokalizacja Tarnobrzeg
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Tarnobrzeg
Sienkiewicza 108
39-400 Tarnobrzeg
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(15) 823 78 35
tel. kom.: 
782 902 143
Dział Sprzedaży
tel.: 
(15) 823 79 57
tel. kom.: 
509 922 776
693 893 539
723 880 502
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg
Hurtownie Elektryczne Kopel Tarnobrzeg

Hurtownia Elektryczna w Tarnobrzegu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Tarnobrzegu

Hurtownia Elektryczna Kopel w Tarnobrzegu oferuje swoim klientom z Tarnobrzega i okolic

bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Tarnobrzegu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 108.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Tarnobrzeg?

Tarnobrzeg to miasto powiatowe i powiat miejski w województwie podkarpackim; stolica Województwa tarnobrzeskiego w latach 1975 - 1998. Leży nad Wisłą. Miasto prywatne założone w 1594 r staraniem rodu Tarnowskich, zniszczony w czasie najazdu szwedzkiego podupadł i rozwinął się dopiero po II wojnie światowej jako centrum wydobycia siarki.
Miasto znane jest z zawiązanej tu w 1734r. tzw. Konfederacji Dzikowskiej, ktorej celem było osadzenie na tronie królestwa Stanisława Leszczyńskiego, oraz wydarzeń 1918 i 1919 r i powstania chłopskiej Republiki Tarnobrzeskiej. W czasie okupacji jeden z ważniejszych ośrodków ruchu oporu.

W Tarnobrzegu powstała organizacja "Odwet" wydająca od 1940 r pismo o tej samej nazwie, przekształcona w 1941 r w oddział partyzancki "Jędrusie". Od lat 90-tych na dawnym wyrobisku siarki powstaje największy w Polsce sztuczny zalew, który w przyszłości niewątpliwie będzie atrakcją turystyczną. Tarnobrzeg leży w Kotlinie Sandomierskiej. Głównym typem gleb są gleby bielicowe. Na tych mało żyznych glebach uprawia się owies, żyto i kukurydzę. Dużo gruntów zostało zalesionych. W rejonie Tarnobrzega jest wiele lasów wchodzących w skład Puszczy Sandomierskiej.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Tarnobrzegu przy ulicy Sienkiewicza 108 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.
.