Oddział Tarnobrzeg - Sienkiewicza 108

lokalizacja Tarnobrzeg
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Tarnobrzeg
Sienkiewicza 108
39-400 Tarnobrzeg
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:00

Kontakt: 
tel.: 
(15) 823 78 35
tel. kom.: 
509 922 776
693 893 239
fax: 
(15) 823 79 57
Hurtownia Elektryczna Kopel Tarnobrzeg
Hurtownia Elektryczna Kopel Tarnobrzeg
Hurtownia Elektryczna Kopel Tarnobrzeg
Hurtownia Elektryczna Kopel Tarnobrzeg
Hurtownia Elektryczna Kopel Tarnobrzeg
Hurtownia Elektryczna Kopel Tarnobrzeg

Hurtownia Elektryczna w Tarnobrzegu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Tarnobrzegu

Hurtownia Elektryczna Kopel w Tarnobrzegu oferuje swoim klientom z Tarnobrzega i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Tarnobrzeg?

Tarnobrzeg to miasto powiatowe i powiat miejski w województwie podkarpackim; stolica Województwa tarnobrzeskiego w latach 1975 - 1998. Leży nad Wisłą. Miasto prywatne założone w 1594 r staraniem rodu Tarnowskich, zniszczony w czasie najazdu szwedzkiego podupadł i rozwinął się dopiero po II wojnie światowej jako centrum wydobycia siarki.
Miasto znane jest z zawiązanej tu w 1734r. tzw. Konfederacji Dzikowskiej, ktorej celem było osadzenie na tronie królestwa Stanisława Leszczyńskiego, oraz wydarzeń 1918 i 1919 r i powstania chłopskiej Republiki Tarnobrzeskiej. W czasie okupacji jeden z ważniejszych ośrodków ruchu oporu.

W Tarnobrzegu powstała organizacja "Odwet" wydająca od 1940 r pismo o tej samej nazwie, przekształcona w 1941 r w oddział partyzancki "Jędrusie". Od lat 90-tych na dawnym wyrobisku siarki powstaje największy w Polsce sztuczny zalew, który w przyszłości niewątpliwie będzie atrakcją turystyczną. Tarnobrzeg leży w Kotlinie Sandomierskiej. Głównym typem gleb są gleby bielicowe. Na tych mało żyznych glebach uprawia się owies, żyto i kukurydzę. Dużo gruntów zostało zalesionych. W rejonie Tarnobrzega jest wiele lasów wchodzących w skład Puszczy Sandomierskiej.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Tarnobrzegu oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.