Oddział Wrocław - Rogowska 117c

lokalizacja Kopel Wrocław Rogowska 117C
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Wrocław
Rogowska 117c
54-440 Wrocław
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(69) 389 32 49
tel. kom.: 
693 893 249
Dział Sprzedaży
tel.: 
(71) 359 75 61
tel. kom.: 
693 893 254
509 922 781
693 893 243
fax: 
(71) 355 47 89

Hurtownia Elektryczna we Wrocławiu

Nowoczesny dom opiera się na zastosowaniu innowacyjnych instalacji, które pozwalają na bezpieczną pracę wszystkich sprzętów zasilanych prądem. Nasza hurtownia elektryczna we Wrocławiu oferuje produkty, dzięki którym możliwe jest projektowanie i montaż instalacji dopasowanych do potrzeb współczesnych mieszkań. Sklep proponuje również systemy odnawialnych źródeł energii oraz rozwiązania optymalne dla inteligentnym domu.

Kopel – hurtownie elektryczne przyszłości

Ofertę naszego sklepu ze sprzętem energetycznym tworzymy przede wszystkim z myślą o potrzebach współczesnych klientów prywatnych oraz biznesowych. W asortymencie hurtowni znajdziesz szeroki wybór kabli, przewodów, gniazdek i przełączników. Oferujemy również systemy oświetlenia oraz nowoczesne moduły i aparaturę, które zapewnią kontrolę nad instalacją i jej bezpieczeństwo.

Dobierając produkty do naszego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na te pozycje, które są niezbędne w automatyce budynkowej oraz tworzeniu rozwiązań typu smart dom. Ofertę uzupełniamy również o instalacje pozwalające zaangażować odnawialne źródła energii do współczesnego budownictwa mieszkaniowego.

Sklep elektryczny dla firm z Wrocławia

Hurtownie elektryczne Kopel to sieć sklepów, które znajdziesz w dogodnej lokalizacji w wielu polskich miastach. Nasza placówka znajduje się również we Wrocławiu - centrum województwa dolnośląskiego i jednym z największym miast w południowo-zachodniej Polsce. Punkt znajduje się na ulicy Przedmiejskiej 6-10, gdzie dotrzesz z centrum w mniej niż 15 minut!

Nowoczesna internetowa hurtownia B2B

Oprócz działalności stacjonarnej prowadzimy również internetowy sklep elektryczny dla klientów biznesowych. Korzystając z naszej platformy B2B możesz wygodnie zamówić produkty, które Cię interesują i zapoznać się ze szczegółową specyfikacją dostępnych przełączników, przewodów i aparatury, dopasowując zakupy do Twoich potrzeb – lub kompletując asortyment, który z pewnością zainteresuje Twoich klientów. Przewidujemy możliwość odbioru zamówień w jednym z naszych punktów oraz dostawę z indywidualną wyceną.