Oddział Głogów - Brzeska 7A

lokalizacja Głogów
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Głogów
Brzeska 7A
67-200 Głogów
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(76) 835 09 88
Dział Sprzedaży
tel.: 
(76) 835 09 36
tel. kom.: 
504 146 240
fax: 
(76) 835 09 36
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów

Hurtownia Elektryczna w Głogowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Głogowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Głogowie oferuje swoim klientom z Głogowa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Głogowie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Brzeskiej 7A.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Głogów?

Głogów - miasto powiatowe w województwie dolnośląskim, położone na lewym brzegu Odry. Od 1993 roku należy do Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polski, którego zadaniem jest dbanie o środowisko i taki rozwój miasta, który sprzyja poprawie życia jego mieszkańców. Głównym zakładem przemysłowym jest powstała w 1967 roku huta miedzi, która zatrudnia około 20% czynnych zawodowo głogowian.
Jedno z najstarszych w Polsce miast. Zostało założone w X wieku przez plemię Dziadoszan. Prawa miejskie uzyskało w 1253 roku. Grodem władali kolejno: Piastowie śląscy, Jagiellonowie. W XVI wieku zwierzchnictwo nad nim przejęli Habsburgowie, a w połowie XVIII pruscy Hohenzollernowie. W swojej historii miasto dwukrotnie zostało zamienione w twierdze. Po raz pierwszy w czasie wojny trzydziestoletniej (1618 – 1648), co zahamowało jego rozwój aż do końca XIX wieku, kiedy to w końcu udało się przenieść granice umocnień, a  także w 1945 przez władze hitlerowski.

Miasto do dziś nie zostało zupełnie odbudowane po wojnie. W Głogowie znajduje się wiele godnych uwagi zabytków architektonicznych. Stanowi dobrą bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych po malowniczej okolicy, na która składają się m.in.: Wzgórza Dalkowskie oraz Dolina Odry.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Głogowie przy ulicy Brzeskiej 7A oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.