Oddział Głogów - Brzeska 7A

lokalizacja Głogów
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Głogów
Brzeska 7A
67-200 Głogów
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(76) 835 09 88
Dział Sprzedaży
tel.: 
(76) 835 09 36
tel. kom.: 
504 146 240
fax: 
(76) 835 09 36
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów
Hurtownia Elektryczna Kopel Głogów

Hurtownia Elektryczna w Głogowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Głogowie
 

Hurtownia elektryczna w Głogowie to miejsce, które spełnia wszelkie potrzeby związane z elektryką w tym regionie. Sklep z artykułami elektrycznymi jest dostępny dla mieszkańców i przedsiębiorców w Głogowie i okolicach.
 

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.
 

Hurtownia elektryczna w Głogowie to prawdziwa oaza dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się elektryką. Znajduje się tu ogromny wybór produktów elektrycznych, obejmujący wszelkiego rodzaju kable i przewody, gniazdka, włączniki, oświetlenie, automatykę oraz inne akcesoria elektryczne. Sklep elektryczny w Głogowie jest miejscem, gdzie elektrycy, inżynierowie elektryki oraz wszyscy ci, którzy potrzebują wysokiej jakości materiałów elektrycznych, znajdą wszystko, czego potrzebują do swoich projektów.
 

Sklep elektryczny w Głogowie jest doskonałym miejscem dla tych, którzy potrzebują szybkich i łatwo dostępnych produktów elektrycznych. Sklep z artykułami elektrycznymi w Głogowie oferuje szeroki wybór artykułów elektrycznych powszechnie znanych i lubianych marek. Obsługiwani przez wykwalifikowany personel, klienci mogą liczyć na fachowe porady i pomoc w wyborze produktów odpowiednich do swoich potrzeb.
 

Hurtownia elektryczna w Głogowie specjalizuje się w zaawansowanych produktach elektrycznych, takich jak inteligentne systemy domowe, panele fotowoltaiczne czy zaawansowane rozwiązania automatyki przemysłowej. Klienci znajdą tutaj produkty najwyższej jakości, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
 

Jeśli jesteś profesjonalnym elektrykiem lub majsterkowanie to Twoje hobby i szukajsz produktów elektrycznych do swojego domu - w Głogowie znajdziesz odpowiednie miejsce dla siebie. Dzięki wysokiej dostępności produktów w hurtowni elektrycznej, mieszkańcy Głogowa mają pewność, że zawsze znajdą tutaj wszystko, czego potrzebują, aby zrealizować swoje projekty elektryczne w sposób szybki, łatwy i, przede wszystkim, profesjonalny.