Oddział Bydgoszcz - Fordońska 246

Lokalizacja Kopel Bydgoszcz
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Bydgoszcz
Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(52) 329 90 23
tel. kom.: 
693 893 247
Przedstawiciel Handlowy
tel.: 
(56) 669 14 85
tel. kom.: 
693 893 292
Dział Sprzedaży
tel.: 
(52) 329 90 23
tel. kom.: 
693 893 283
669 900 976
Hurtownie Elektryczne Kopel Bydgoszcz
Hurtownie Elektryczne Kopel Bydgoszcz
Hurtownie Elektryczne Kopel Bydgoszcz
Hurtownie Elektryczne Kopel Bydgoszcz
Hurtownie Elektryczne Kopel Bydgoszcz

Hurtownia Elektryczna w Bydgoszczy

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Bydgoszczy

Hurtownia Elektryczna Kopel w Bydgoszczy oferuje swoim klientom z Bydgoszczy i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Bydgoszczy wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Fordońskiej 246.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Bydgoszcz?

Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce. Położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, zajmuje 10. miejsce pod względem powierzchni i 8. pod względem ludności. Według źródeł historycznych, gród bydgoski zbudowano w roku 1038. Przez całą swoją historię, miasto brało udział w ważnych bitwach, a także często było obiektem ataków i okupacji, jak np. w latach 1330-1337, kiedy to bydgoski gród był okupowany przez Krzyżaków.
Prawa miejskie Bydgoszcz uzyskał 19 kwietnia 1346 roku, a nadał je sam Kazimierz Wielki. W czasie II drugiej wojny światowej doszło tu do wydarzenia zapisanego w annałach historii jako „krwawa niedziela”. Jednym z ważniejszych obiektów jest Bydgoski Węzeł Wodny, na który składają się trzy główne cieki wodne o długości nabrzeży 100 km.
Miasto posiada również wiele mniejszych cieków, np. Struga Młyńska, a także liczne strumienie, źródła i dwa zalewy. Jednym z nich jest liczący 60 hektarów Tor Regatowy, na którym odbywają się krajowe i międzynarodowe zawody wioślarskie i kajakowe. Ponadto na terenie Bydgoszczy znajduje się około 50 innych zbiorników wodnych.

Bydgoszcz
jest obecnie jednym z ważnych ośrodków kulturalnych i muzycznych Polski. Co roku odbywają się tu liczne imprezy, koncerty i festiwale (jak Bydgoski Festiwal Muzyczny) o charakterze rozrywkowym. Obecnie Opera Nova i Filharmonia Pomorska, wpisane na listę instytucji kulturalnych o znaczeniu narodowym, wraz z Teatrem Polskim są wizytówką nie tylko bydgoskiej, ale i krajowej kultury.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 246 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.