Oddział Bydgoszcz - Fordońska 246

Lokalizacja Kopel Bydgoszcz
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Bydgoszcz
Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(52) 329 90 23
tel. kom.: 
693 893 247
Przedstawiciel Handlowy
tel.: 
(56) 669 14 85
tel. kom.: 
693 893 292
Dział Sprzedaży
tel.: 
(52) 329 90 23
tel. kom.: 
693 893 283
669 900 976
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz
Hurtownia Elektryczna Bydgoszcz

Hurtownia Elektryczna w Bydgoszczy

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Bydgoszczy

Hurtownia Elektryczna Kopel w Bydgoszczy oferuje swoim klientom z Bydgoszczy i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Bydgoszcz?

Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce. Położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, zajmuje 10. miejsce pod względem powierzchni i 8. pod względem ludności. Według źródeł historycznych, gród bydgoski zbudowano w roku 1038. Przez całą swoją historię, miasto brało udział w ważnych bitwach, a także często było obiektem ataków i okupacji, jak np. w latach 1330-1337, kiedy to bydgoski gród był okupowany przez Krzyżaków.
Prawa miejskie Bydgoszcz uzyskał 19 kwietnia 1346 roku, a nadał je sam Kazimierz Wielki. W czasie II drugiej wojny światowej doszło tu do wydarzenia zapisanego w annałach historii jako „krwawa niedziela”. Jednym z ważniejszych obiektów jest Bydgoski Węzeł Wodny, na który składają się trzy główne cieki wodne o długości nabrzeży 100 km.
Miasto posiada również wiele mniejszych cieków, np. Struga Młyńska, a także liczne strumienie, źródła i dwa zalewy. Jednym z nich jest liczący 60 hektarów Tor Regatowy, na którym odbywają się krajowe i międzynarodowe zawody wioślarskie i kajakowe. Ponadto na terenie Bydgoszczy znajduje się około 50 innych zbiorników wodnych.

Bydgoszcz
jest obecnie jednym z ważnych ośrodków kulturalnych i muzycznych Polski. Co roku odbywają się tu liczne imprezy, koncerty i festiwale (jak Bydgoski Festiwal Muzyczny) o charakterze rozrywkowym. Obecnie Opera Nova i Filharmonia Pomorska, wpisane na listę instytucji kulturalnych o znaczeniu narodowym, wraz z Teatrem Polskim są wizytówką nie tylko bydgoskiej, ale i krajowej kultury.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Bydgoszczy oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.