Oddział Katowice - Roździeńskiego 188B

lokalizacja Katowice
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Katowice
Roździeńskiego 188B
40-203 Katowice
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
tel.: 
(32) 781 49 49
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
693 893 271
Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.: 
505 176 635
Dział Sprzedaży
tel.: 
(32) 781 49 49
tel. kom.: 
693 890 735
693 893 238
Hurtownie Elektryczne Kopel Katowice
Hurtownie Elektryczne Kopel Katowice
Hurtownie Elektryczne Kopel Katowice
Hurtownie Elektryczne Kopel Katowice

Hurtownia Elektryczna w Katowicach

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Katowicach

Hurtownia Elektryczna Kopel w Katowicach oferuje swoim klientom z Katowic i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Katowicach wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Roździeńskiego 188B.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Katowice?

Katowice są największym miastem należącym administracyjnie do województwa śląskiego, w którym pełnią jednocześnie funkcję stolicy. Katowice usytuowane są na terenie Wyżyny Śląskiej, a konkretniej na obszarze Wyżyny Katowickiej, która stanowi jej cześć. Miasto zlokalizowane jest także utworzonej w sposób naturalny granicy między Małopolską a Śląskiej - dziale wodnym Odry i Wisły.

Katowice charakteryzują się dosyć urozmaiconą rzeźbą terenie. Najwyższym punktem na terenie całego miasta jest położone na wysokości 357 metrów nad poziomem morza Wzgórze Wandy, które usytuowane jest w jednej z katowickich dzielnic - Murcki, zaś punktem o najniższej wysokości leży na wysokości 245 metrów nad poziomem morza i jest to miejsce znajdujące się w dolinie, w której przepływają rzeki Mleczna i Kłodnica. 

Miasto zlokalizowane jest  na skrzyżowaniu wielu ważnych szlaków komunikacyjnych o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Katowice funkcjonują również jako jeden z największych ośrodków edukacyjnych na terenie całego kraju. W mieście działa wiele uczelni wyższych, w których całe mnóstwo młodych ludzi, zarówno z samych Katowic jak i równie często z pobliskich miejscowości (nierzadko także przybywających z daleka) zdobywa swoje wykształcenie w różnorodnych dziedzinach. Przykładem wyższych uczelni funkcjonujących na terenie Katowic może być Akademia Muzyczna, Akademia Wychowania Fizycznego, Akademia Sztuk Pięknych, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Śląsk, Politechnika Śląska oraz wiele innych.

Na terenie Katowic znajduje się wiele obiektów i budowli, które mają w tym mieście wartość użytkową. Wiele z nich stanowi również atrakcję dla przybywających tam turystów. Za najstarszą budowlę znajdującą się w Katowicach uznaje się wykonany z drewna kościółek świętego Michała Archanioła, który pochodzi z okresu XVI wieku i jest usytuowany w jeden z katowickich dzielnic - Brynowie.Katowice wielu z nas kojarzone są z pewnym obiektem, który w ścisły sposób związany jest w życiem kulturalno-imprezowym tego miasta. Katowicki Spodek faktycznie przyciąga do siebie całe mnóstwo fanów muzyki, którzy bardzo często przybywają tu z zagranicy.

Chesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Katowicach przy ulicy Roździeńskiego 188B oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.