Oddział Zamość - Przemysłowa 2

lokalizacja Zamość
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Zamość
Przemysłowa 2
22-400 Zamość
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
693 893 291
Dział Sprzedaży
tel.: 
(84) 638 43 97
(84) 677 58 39
tel. kom.: 
505 176 627
693 893 256
693 893 274
fax: 
(84) 677 58 32
Hurtownie Elektryczne Kopel Zamość
Hurtownie Elektryczne Kopel Zamość
Hurtownie Elektryczne Kopel Zamość
Hurtownie Elektryczne Kopel Zamość
Hurtownie Elektryczne Kopel Zamość

Hurtownia Elektryczna w Zamościu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Zamościu

Hurtownia Elektryczna Kopel w Zamościu oferuje swoim klientom z Zamościa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Zamościu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Przemysłowej 2.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta. 

Dlaczego Zamość?

Zamość nazywany ,,Perłą Renesansu" i ,,Padwą Północy" jest miastem powiatowym położonym na Wyżynie Lubelskiej. Miasto założono w 1580 roku przez Jana Zamojskiego, kanclerza wielkiego koronnego, zaprojektowane przez włoskiego architekta Bernardo Mornado, stanowiące wybitne osiągnięcie późnorenesansowej europejskiej myśli urbanistycznej.
Na przełomieXVI i XVII wieku gród kanclersko-hetmański był najnowocześniejszą twierdzą Rzeczypospolitej. Miasto zostało opasane fortyfikacjami bastionowymi typu nowowłoskiego. Ordynaci utrzymywali w twierdzy prywatne wojsko. W połowie XVII wieku zamojska twierdza nie została zdobyta ani przez wojska kozackie Bohdana Chmielnickiego (1648), ani przez szwedzkie Karola Gustawa (1656). Od roku 1672, po utracie Kamieńca Podolskiego, Zamość stał się najważniejszą twierdzą na wschodzie Rzeczypospolitej. Jej zdolność obronna była wielokrotnie wzmacniana. Koniec XVII i początek XVIII wieku charakteryzował się szybkim rozwojem miasta i osiedlaniem się ludności nie tylko polskiej ale również Ormian, Żydów, Greków czy Ukraińców. Pociągało to za sobą rozbudowę miasta ze szczególnym uwzględnieniem świątyń różnych wyznań (katolicyzm, judaizm, prawosławie, kościół ormiański).

W grudniu 1918 roku Zamość był miejscem komunistycznej rewolty, która w czasach PRL-u była nazywana powstaniem zamojskim. Zostało ono stłumione przez przybyłe z Lublina oddziały wojskowe pod dowództwem majora Lisa-Kuli. W 1939 roku Zamojszczyzna była miejscem zaciekłych walk z hitlerowcami, które zakończyły się dzień przed kapitulacją Warszawy. Po zakończeniu wojny obronnej 1939 roku Zamojszczyzna została podzielona pomiędzy Niemcy (większość regionu) a Związek Radziecki (południowo-wschodnia część).

Zamość jest miastem, z którym wiąże się wiele ciekawych wydarzeń. Przede wszystkim znajduje się tu najstarsza polska apteka, która została założona w 1616 roku przez doktora medycyny Szymona Piechowicza. W tym mieście mieszkała również Joanna Żubr, pierwsza kobieta, która została odznaczona orderem Virtuti Militari podczas wojny francusko-austriackiej.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Zamościu przy ulicy Przemysłowej 2 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.