Oddział Rzeszów - Przemysłowa 7b

lokalizacja Rzeszów
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Rzeszów
Przemysłowa 7b
35-105 Rzeszów
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(17) 862 49 54
tel. kom.: 
693 893 285
Przedstawiciel Handlowy
tel.: 
(17) 862 49 54
tel. kom.: 
693 893 255
Dział Sprzedaży
tel.: 
(17) 862 49 54
tel. kom.: 
693 893 250
691 550 909
509 361 499
509 922 787
Hurtownie Elektryczne Kopel Rzeszów
Hurtownie Elektryczne Kopel Rzeszów
Hurtownie Elektryczne Kopel Rzeszów
Hurtownie Elektryczne Kopel Rzeszów

Hurtownia Elektryczna w Rzeszowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Rzeszowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Rzeszowie oferuje swoim klientom z Rzeszowa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Rzeszowie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Przemysłowej 7b.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Rzeszów?

Rzeszów, miasto będące stolicą utworzonego w 1999 roku województwa podkarpackiego, leżące w południowo – wschodniej Polsce. Stanowi miasto na prawach powiatu, a według najnowszych danych statystycznych, liczy około 180 tysięcy mieszkańców. Rzeszów znajduje się na granicy Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej, nad liczącą 220 kilometrów długości rzeką Wisłok.

Historię osad na terenie dzisiejszego Rzeszowa potwierdzają wykopaliska archeologiczne dokumentujące odkrycia sprzed 6 tysięcy lat. Między XI a XII wiekiem, z inicjatywy prawdopodobnie Polaków, powstał gród miejski. Prawa miejskie z kolei nadane zostały 19 stycznia 1354 roku, kiedy to Kazimierz III Wielki przekazał miasto Janowi Pakosławicowi ze Stróżysk. Mimo dewastacji w XV wieku Rzeszów został szybko odbudowany, a na mocy uzyskanych przywilejów zdobył możliwość szybkiego rozwoju. Już wtedy w mieście rozwinęło się m.in. kowalstwo, krawiectwo czy kuśnierstwo. Po bitwie pod Rzeszowem, 13 sierpnia 1769 roku, miasto przez 146 lat wchodziło w skład Imperium Habsburgów. Na powrót wolnym stało się w roku 1845. W czasie II wojny światowej, w Rzeszowie istniało getto żydowskie, które zamieszkiwało około 30% ówczesnych mieszkańców miasta. Większość ze znajdujących się w nim Żydów wywieziono do obozu lub rozstrzelano.

Obecnie Rzeszów stopniowo powiększa swój obszar i dynamicznie się rozwija.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej 7b oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.