Oddział Rzeszów - Przemysłowa 7b

lokalizacja Rzeszów
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Rzeszów
Przemysłowa 7b
35-105 Rzeszów
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
693 893 285
Dział Sprzedaży
tel.: 
(17) 862 49 54
tel. kom.: 
693 893 250
691 550 909
509 361 499
509 922 787
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów
Hurtownia Elektryczna Rzeszów

Hurtownia Elektryczna w Rzeszowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Rzeszowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Rzeszowie oferuje swoim klientom z Rzeszowa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Rzeszów?

Rzeszów, miasto będące stolicą utworzonego w 1999 roku województwa podkarpackiego, leżące w południowo – wschodniej Polsce. Stanowi miasto na prawach powiatu, a według najnowszych danych statystycznych, liczy około 180 tysięcy mieszkańców. Rzeszów znajduje się na granicy Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej, nad liczącą 220 kilometrów długości rzeką Wisłok.

Historię osad na terenie dzisiejszego Rzeszowa potwierdzają wykopaliska archeologiczne dokumentujące odkrycia sprzed 6 tysięcy lat. Między XI a XII wiekiem, z inicjatywy prawdopodobnie Polaków, powstał gród miejski. Prawa miejskie z kolei nadane zostały 19 stycznia 1354 roku, kiedy to Kazimierz III Wielki przekazał miasto Janowi Pakosławicowi ze Stróżysk. Mimo dewastacji w XV wieku Rzeszów został szybko odbudowany, a na mocy uzyskanych przywilejów zdobył możliwość szybkiego rozwoju. Już wtedy w mieście rozwinęło się m.in. kowalstwo, krawiectwo czy kuśnierstwo. Po bitwie pod Rzeszowem, 13 sierpnia 1769 roku, miasto przez 146 lat wchodziło w skład Imperium Habsburgów. Na powrót wolnym stało się w roku 1845. W czasie II wojny światowej, w Rzeszowie istniało getto żydowskie, które zamieszkiwało około 30% ówczesnych mieszkańców miasta. Większość ze znajdujących się w nim Żydów wywieziono do obozu lub rozstrzelano.

Obecnie Rzeszów stopniowo powiększa swój obszar i dynamicznie się rozwija.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Rzeszowie oferujey markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.