Oddział Koszalin - Polnych Traw 3

lokalizacja Koszalin
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Koszalin
Polnych Traw 3
75-202 Koszalin
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Kierownik Oddziału
tel.: 
(94) 316 30 23
tel. kom.: 
693 893 252
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
509 361 489
693 890 831
887 710 330
Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.: 
785 342 265
Hurtownie Elektryczne Kopel Koszalin
Hurtownie Elektryczne Kopel Koszalin
Hurtownie Elektryczne Kopel Koszalin
Hurtownie Elektryczne Kopel Koszalin

Hurtownia Elektryczna w Koszalinie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Koszalinie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Koszalinie oferuje swoim klientom z Koszalina i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Koszalinie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Polnych Traw 3 (Biesiekierz, Stare Bielice).

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Koszalin?

Koszalin jest największym miastem Pomorza Środkowego w północno-zachodniej Polsce. Miasto leży 13 km od Bałtyku. Przez miasto przepływa rzeka Dzierżęcinka, która wpada do przybrzeżnego jeziora Jamno. Osiedle słowiańskie w X i na początku XI w. wraz z przyległym terenem należało do Polski. Miejscowa ludność została ochrzczona za panowania Bolesława Chrobrego. Koszalin w 1266 roku otrzymał prawa miejskie. Począwszy od XVI w. nastąpił wzrost wpływów niemieckich. W 1653 po wymarciu książąt pomorskich zajęte przez Branderburgię.

Niegdyś handlowe miasto portowe (port nad jeziorem Jamno). Po zamuleniu przesmyku łączącego jezioro Jamno z morzem (1690) nastąpiło zahamowanie handlu i upadek miasta. Ponowny rozwój nastąpił od połowy XIX w. po wybudowaniu linii kolejowej Szczecin-Gdańsk. Lata międzywojenne nie były dobrym okresem dla rozwoju Koszalina. Poprawę przyniosły dopiero niemieckie przygotowania do II wojny światowej. Koszalin został wyzwolony przez Armie Radziecka w pierwszych dniach maja 1945 roku. Miasto, mimo że wyzwolone bez walk, zostało zniszczone w ponad 40%. Po wojnie Koszalin trafił w granice Polski. W 1945 władze nowego województwa zachodniopomorskiego kilka razy przenosiły się między Koszalinem i Szczecinem. W 1950 podzielono województwo "zachodniopomorskie" na "szczecińskie" i "koszalińskie". Koszalin jest siedzibą Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Pierwszego czerwca 1991 r. gościem miasta był papież Jan Paweł II, witany przez mieszkańców całego województwa. Moment błogosławieństwa udzielonego miast upamiętnia pomnik Ojca Świętego odsłonięty w piątą rocznicę wizyty przed koszalińską katedrą.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Koszalinie przy ulicy Polnych Traw 3 (Biesiekierz, Stare Bielice) oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.