Oddział Lesznowola - ul. Słoneczna 202a

mapa Oddział Lesznowola
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Acel Lesznowola
ul. Słoneczna 202a
05-506 Lesznowola
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Kierownik Oddziału
tel.: 
(22) 351 72 86
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
663 410 938
663 410 950
fax: 
(22) 351 72 80
Hurtownie Elektryczne Kopel Warszawa
Hurtownie Elektryczne Kopel Warszawa
Hurtownie Elektryczne Kopel Warszawa
Hurtownie Elektryczne Kopel Warszawa
Hurtownie Elektryczne Kopel Warszawa
Hurtownie Elektryczne Kopel Warszawa

Hurtownia Elektryczna w Lesznowoli

Nowoczesne budownictwo potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, aby móc wprowadzać wielofunkcyjne, przyjazne dla użytkownika urządzenia do nowo powstających domów i mieszkań. Hurtownie elektryczne Kopel, które działają aktywnie w Warszawie i wielu innych polskich miastach, w swoim asortymencie mają urządzenia i instalacje, które umożliwiają wprowadzanie wygody i bezpieczeństwa do nowych domów - dostępne stacjonarnie lub poprzez sklep internetowy.

 

Sklep stacjonarny i internetowy dla warszawskich firm

Hurtownia elektryczna Kopel Acel znajduje się w Lesznowoli – jednym z miast ościennych Warszawy. Lokalizacja przy ulicy Słonecznej 202a gwarantuje dogodny i szybki dojazd zarówno ze stolicy, jak i okolicznych miejscowości. Dostępny na miejscu duży magazyn oraz stała obecność profesjonalnych doradców czyni nasz sklep idealnym wyborem zarówno dla warszawskich firm, jak i osób prywatnych. Nasze usługi dedykujemy tym, którzy chcą w swoich inwestycjach budowlanych uwzględnić najnowsze technologie energetyczne, kompatybilne również z inteligentnymi domami.

 

Asortyment hurtowni elektrycznej dla małych i dużych inwestycji

Sklep elektryczny Kopel Acel posiada w asortymencie duży wybór produktów dedykowanym przede wszystkim firmom działającym w branży energetycznej – od drobnych akcesoriów po zaawansowane systemy. W ofercie mamy różnorodne kable, przewody, gniazdka i przełączniki. Oprócz tego w hurtowni dostępne są nowoczesne systemy oświetlenia, urządzenia umożliwiające wprowadzenie automatyki do inwestycji, a także moduły fotowoltaiczne i niezbędny do nich osprzęt.

Rozwiązania dla inteligentnych domów

Smart dom to kompleksowy system nowoczesnych rozwiązań - od zaawansowanych agregatów, które optymalizują zużycie energii, aż po system oświetlenia, który automatycznie dostosowuje się do potrzeb i trybu życia. Hurtownie elektryczne Kopel przyjęły za jeden ze swoich celów udostępnianie technologii. Do oferty naszych sklepów stale wprowadzamy propozycje inteligentnych sprzętów i źródeł energii przyjaznych środowisku na stałe do standardów polskiego budownictwa.

 

Zlokalizowana w Warszawie Hurtownia Elektryczna Acel należąca do Grupy Kopel czynna jest dla klientów od poniedziałku do piątku między godz. 7:00 a 16:00. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dojazdu czy oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22) 351 72 81) lub e-mailowego (lesznowola@acel.pl). Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne przy wyborze produktów.