Oddział Stalowa Wola - Niezłomnych 43

lokalizacja Stalowa Wola
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Stalowa Wola
Niezłomnych 43
37-450 Stalowa Wola
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 07:30 - 12:30

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(15) 843 95 04
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
513 085 118
512 264 141
fax: 
(15) 842 38 89
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola

Hurtownia Elektryczna w Stalowej Woli

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Stalowej Woli

 

Hurtownia Elektryczna Kopel w Stalowej Woli oferuje swoim klientom ze Stalowej Woli i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Stalowej Woli wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Niezłomnych 43.
.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Stalowa Wola?

Stalowa Wola to miasto powiatowe położone na północy województwa podkarpackiego, w południowo-wschodniej Polsce w widłach rzek Wisły i Sanu. Stalowa Wola jest miastem powstałym na gruntach wsi Pławo, położonej nad Sanem. Pierwsze historyczne wzmianki na jej temat pochodzą z I poł. XV wieku. W końcu XV wieku Pławo było wsią królewską. Osiadła ludność trudniła się łowiectwem, wyrębem drzew, bartnictwem i uprawą roli. W czasie I-go rozbioru Polski w 1772 r. królewska wieś Pławo weszła w skład kameralnego dominium Nisko, należącego do skarbu austriackiego. W latach 1837-1867 dobra te stanowiły prywatną własność baronów Richenbachów. Podczas I wojny światowej dobra zostały sprzedane obszarnikowi Maksymilianowi Franckemu. Przełomowym momentem dla mieszkańców Pława było zatwierdzenie w 1937 roku planu Centralnego Okręgu Przemysłowego i budowa Zakładów Południowych na terenach wsi. Głównym inicjatorem planu i autorem programu był ówczesny wicepremier i minister skarbu, budowniczy Gdyni, Eugeniusz Kwiatkowski. W sierpniu 1945 r. otrzymała prawa miejskie. W 1953 roku miasto zostało wydzielone jako odrębny powiat miejski. Rozwój miasta był nierozerwalnie związany z Zakładami Południowymi, które w 1948 r. otrzymały nazwę Huty Stalowa Wola. Przez wiele lat huta była kombinatem obejmującym szereg zakładów, położonych również w innych miastach.

Dziś Stalowa Wola to ciągle jedno z najmłodszych miast polskich, będące spadkobiercą coraz bardziej docenianej COP-owskiej tradycji „dobrej roboty”, dziś stale unowocześniające swój wizerunek, rozwijające się dynamicznie i wielokierunkowo.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Stalowej Woli przy ulicy Niezłomnych 43 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.