Oddział Stalowa Wola - Niezłomnych 43

lokalizacja Stalowa Wola
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Stalowa Wola
Niezłomnych 43
37-450 Stalowa Wola
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 07:30 - 12:30

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(15) 843 95 04
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
513 085 118
512 264 141
fax: 
(15) 842 38 89
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola
Hurtownia Elektryczna Kopel Stalowa Wola

Hurtownia Elektryczna w Stalowej Woli

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Stalowej Woli.
 

Sklep elektryczny w Stalowej Woli to miejsce, gdzie każdy Klient indywidualny i profesjonalny znajdzie produkty, które są niezbędne do wykonywanych przez niego prac instalatorskich. Hurtownia Elektryczna w Stalowej Woli oferuje szeroki wybór produktów oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która z chęcią pomoże w realizacji nawet najbardziej złożonych zamówień. Sklep z artykułami elektrycznymi w Stalowej Woli to doskonałe miejsce dla elektryków, inżynierów elektryki oraz wszystkich tych, którzy poszukują najwyższej jakości artykułów elektrycznych.
 

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat, a dzięki swojej elastyczności i idnywidualnemu podejściu do każdego Klienta, osiąga liczne sukcesy w branży.
 

Wnętrze hurtowni elektrycznej w Stalowej Woli wyróżnia się różnorodnością i jakością oferowanych produktów. Od elementów stanowiących niezbędnik każdego instalatora, takich jak przewody, gniazdka czy włączniki, po zaawansowane technologicznie rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej, inteligentnych systemów domowych czy energooszczędnego oświetlenia LED. Sklep elektryczny w Stalowej Woli stanowi także centrum wiedzy, gdzie instalatorzy znaleźć mogą nie tylko produkty, ale także kompleksową pomoc ekspertów w doborze odpowiednich elementów do ich projektów elektrycznych.
 

Sklep z artykułami elektrycznymi w Stalowej Woli to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują produktów od ręki i zawsze wysokiej jakości. Hurtownia Elektryczna w Stalowej Woli posiada w swojej ofercie pełen zakres artykułów elektrycznych. Przyjazna i kompetentna obsługa sklepu jest zawsze gotowa do pomocy, służąc poradami i wskazówkami, które ułatwią klientom dokonanie najlepszego wyboru.
 

Hurtownia elektryczna w Stalowej Woli oferuje także inteligentne systemy zarządzania domem, ekologiczne rozwiązania fotowoltaiczne czy energooszczędne oświetlenie, które nie tylko podnoszą komfort życia, ale także pomagają w dbałości o środowisko naturalne.
 

Sklep z artykułami elektrycznymi w Stalowej Woli to miejsce, gdzie Klienci mogą uzyskać fachowe porady dotyczące instalacji elektrycznych, oszczędności energii czy ekologicznego podejścia do elektryki. Dzięki zaangażowaniu personelu oraz różnorodności oferty, mieszkańcy Stalowej Woli i okolic mają pewność, że zawsze znajdą tu zarówno niezbędne produkty, jak i wsparcie ekspertów, którzy pomogą im zrealizować każdy projekt elektryczny. Nawet najbardziej skomplikowane wymagania zostaną spełnione w hurtowni elektrycznej w Stalowej Woli.