Dołącz do nas

 

OSOBOWOŚĆ NASZEJ FIRMY

Hurtownie Elektryczne Kopel to kooperacja i partnerstwo w branży elektrycznej. Naszą siłą jest doświadczenie i troska o współczesnego Klienta, żyjącego w świecie nowoczesnych technologii. Handel na uczciwych zasadach, rozwój i transparentność w działaniu – to nasza siła od dekad.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi Dostawcami materiałów elektrotechnicznych, oferując ich produkty od ręki i w najkorzystniejszej cenie. Nasi Specjaliści ds. Handlu oferują fachowe doradztwo w kwestiach technicznych, stawiając na funkcjonalność, ekologię i oszczędność energetyczną proponowanych towarów.

Jesteśmy doskonałym pracodawcą dla tych, którzy mogą pochwalić się szerokimi kompetencjami i zdobytym doświadczeniem zawodowym. Pracownicy wykorzystują i rozwijają swoje talenty oraz umiejętności podczas wykonywania codziennych obowiązków. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi Klientów, zaangażowanie w wykonywaną pracę i szacunek dla wartości moralnych, którymi kieruje się nasza spółka. Jeśli jesteś osobą kreatywną, kompetentną i wszelkie zadania realizujesz z entuzjazmem – nasza firma jest dla Ciebie!

ETYKA REKRUTACYJNA

Rozumiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do procesu rekrutacji na każde stanowisko pracy. Dbając o komfort potencjalnych Kandydatów, nasi rekruterzy stawiają na równe traktowanie i szacunek wobec osób starających się o pracę w naszej firmie. Wszyscy potencjalni pracownicy mogą liczyć na przejrzyste zasady procesu rekrutacyjnego, które zostaną przedstawione podczas pierwszego spotkania. Zobowiązujemy się informować Kandydatów o rezultacie każdego ze spotkań bez względu na jego wynik.
Kryteria, jakimi kierujemy się podczas podejmowania decyzji o doborze Kandydatów to przede wszystkim: wysoki poziom kompetencji niezbędnych na danym stanowisku, profesjonalizm w działaniu oraz poszanowanie dla wartości, którymi kieruje się firma.

WSPARCIE I POMOC

Kiedy znajdziesz się w naszych szeregach, pod okiem doświadczonych kolegów rozpoczniesz proces kompleksowego wdrożenia na stanowisko pracy. Chętnie pomogą Ci poznać specyfikę pracy w naszej firmie i stawiać pierwsze samodzielne kroki kariery w Hurtowniach Elektrycznych Kopel. Od pierwszego dnia pracy zostaniesz objęty programem podstawowego szkolenia, które zawiera niezbędną wiedzę merytoryczną z zakresu systemu informatycznego, na którym pracujemy na co dzień oraz znajomości procedur obowiązujących w firmie.
Wykazując się zaangażowaniem i pomysłowością, a także chęcią doskonalenia swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy, będziesz skutecznie dążyć do realizacji wspólnie wyznaczonych celów i podejmować nowe wyzwania, rozwijając się razem z nami.

SZKOLENIA FIRMOWE

W Hurtowniach Elektrycznych Kopel dużą wagę przywiązujemy do cyklicznych szkoleń dotyczących zarówno kompetencji handlowych jak i poszerzania wiedzy technicznej. Tym sposobem doskonalimy umiejętności naszych Pracowników i pozwalamy im w pełni realizować swoją ścieżkę kariery.
Jesteśmy przedsiębiorstwem o profilu handlowym, dlatego istotną gałęzią naszej działalności jest budowanie trwałych i owocnych relacji z naszymi Kontrahentami. Systematyczny kontakt z odbiorcami oferowanych przez nas towarów jest istotą pracy każdego Handlowca. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas warsztatów KopelACADEMY będą dla Ciebie cennym sprzymierzeńcem w realizacji założonych celów.

HANDLOWIEC ZAWSZE MILE WIDZIANY

Talenty wśród Przedstawicieli Handlowych i Handlowców są dla nas wyjątkowo cenne. To wszak kluczowe stanowiska w naszej firmie. Dzięki nim jakość świadczonych przez nas usług handlowo-logistycznych dynamicznie się rozwija. Jeśli więc jesteś osobą otwartą na nowe możliwości, która pragnie wraz z zespołem zdobywać kolejne szczyty, to z przyjemnością rozpatrzymy twoją Kandydaturę!
Pracownicy Działu Sprzedaży w naszych Oddziałach realizują zarówno cele indywidualne, jak i grupowe. Poszukujemy zatem Kandydatów potrafiących doskonale odnaleźć się w zespole i z determinacją realizować cele stawiane przez firmę.
Aby dodatkowo wesprzeć proces rekrutacji pracowników, uruchomiliśmy program rekomendacji - KopelAMBASADOR. Każda osoba zatrudniona w naszej firmie ma szansę na zdobycie atrakcyjnej premii za polecenie rzetelnej osoby do pracy w szeregach Kopel.

PRACA TO NIE WSZYSTKO

Doskonale rozumiemy, jak ważny w obecnych czasach jest work-life balance. Bezcennymi czynnikami, które wpływają na komfort i efektywność pracy są przyjazne relacje między Pracownikami i gotowość do niesienia pomocy Koleżankom i Kolegom.

Wszystkim osobom, które z nami współpracują oferujemy bogaty pakiet benefitów pracowniczych:

  • Karta żywieniowa – dzięki niej możesz finansować gotowe posiłki w sieciach gastronomicznych na terenie Polski i świata. Jest to nieocenione wsparcie budżetu domowego, które pozwala zrelaksować się po pracy i zabrać rodzinę do ulubionej restauracji, lub zadbać o zdrową dietę i zrealizować zamówienie na catering dietetyczny.
  • Ubezpieczenie grupowe – wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa nie tylko na stanowisku pracy, ale i poza nim. Proponujemy zatem naszym Pracownikom możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla nich i bliskich. Dzięki preferencyjnym warunkom, osoby objęte ubezpieczeniem mogą cieszyć się bezpieczeństwem na każdym kroku.
  • Pakiet opieki zdrowotnej – nasza troska o Pracowników przejawia się również w możliwości skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej. Opłacając jeden z wybranych pakietów zapewniamy sobie solidną opiekę medyczną zarówno w nagłych wypadkach, jak i w celach profilaktycznych – bez kolejek i w atrakcyjnej cenie.

Lubimy wspólne integracje i spotkania, dlatego cyklicznie organizujemy liczne wydarzenia dla Pracowników o charakterze rekreacyjno-sportowym. Wspólnie spędzony czas owocuje zacieśnieniem przyjacielskich więzi z Koleżankami i Kolegami z pracy, a także zdrową rywalizacją w sympatycznej atmosferze.

Stworzyliśmy grupę Pracowników „Kopel Running Team”, która zrzesza zapalonych biegaczy. Drużyna regularnie bierze udział w wydarzeniach sportowych.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Idea społecznej odpowiedzialności w biznesie jest dla nas bliska i bardzo ważna. Mamy świadomość, że jako jedno z największych toruńskich przedsiębiorstw mamy realny wpływ na rozwój lokalnej gospodarki i społeczności.
Nawiązaliśmy długofalową współpracę z Zespołem Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu, z którym łączą nas przyjacielskie relacje. Wspieramy uczniów uczęszczających do placówki, dostarczając im regularnie liczne pomoce naukowe i organizując praktyki uczniowskie.
Promujemy sport i zdrowy tryb życia, dlatego jesteśmy długoletnim sponsorem toruńskich drużyn sportowych, takich jak Twarde Pierniki Toruń, KH Energa Toruń, czy KS Apator Toruń.
Organizujemy liczne akcje charytatywne i zbiórki, aby wesprzeć osoby w potrzebie, a także czworonogów z toruńskiego schroniska dla zwierząt. W ten sposób dzielimy się tym, co u nas najlepsze. Dbałość o innych wyraża naszą wdzięczność za to, co przez ponad trzy dekady udało nam się osiągnąć w biznesie.

STAWIAMY NA EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Troska o środowisko naturalne jest dla nas bardzo istotna. Dokładamy wszelkich starań, aby promować ekologiczne technologie wśród Klientów i samemu je stosować. Dlatego jako tzw. „zielona firma” inwestujemy w odnawialne źródła energii, dzięki czemu staliśmy się przedsiębiorstwem wolnym od śladu węglowego. Cel ten osiągnęliśmy w duchu odpowiedzialności za przyszłe pokolenia, dając przykład innym spółkom w branży.

Poznaj nasze aktualne oferty pracy lub wypełnij formularz rekrutacji spontanicznej.

 


WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!