Oddział Poznań - Szarych Szeregów 44

lokalizacja Poznań
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Poznań
Szarych Szeregów 44
60-462 Poznań
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 16:00
Sobota: nieczynne

Kontakt: 
tel.: 
(61) 842 57 27
(61) 660 90 91
(61) 660 90 92
tel. kom.: 
693 893 224
609 505 043
fax: 
(61) 842 57 28
Hurtownia Elektryczna Kopel Poznań
Hurtownia Elektryczna Kopel Poznań
Hurtownia Elektryczna Kopel Poznań
Hurtownia Elektryczna Kopel Poznań
Hurtownia Elektryczna Kopel Poznań
Hurtownia Elektryczna Kopel Poznań

Hurtownia Elektryczna w Poznaniu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Poznaniu

Hurtownia Elektryczna Kopel w Poznaniu oferuje swoim klientom z Poznania i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Poznań?

Poznań uchodzi za szczególne miasto, gdyż jest jednym zarówno z największych jak i najstarszych miejscowości na terenie Polski. Poznań zlokalizowany jest w środkowozachodniej części kraju i stanowi część województwa wielkopolskiego (pełni także funkcję jego stolicy). Na szczególną uwagę zasługuje również położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną, które niewątpliwie w bardzo dużym stopniu przyczyniają się do jego geograficznej atrakcyjności.

Poznań jest miastem nietypowym. Na jego unikatowość wpływa między innymi fakt, iż każda część tego miasta zdaje się być zupełnie różna, odmienna. Taki specyficzny charakter Poznania stanowi jego bezsprzeczną zaletę. Ukryta w budowlach i zabytkowych obiektach historia, wabi turystów do poznawania i odkrywania tego przepięknego miasta krok po kroku. Na terenie Poznania znajduje się wiele budowli sakralnych, które proponują miłośnikom architektury naprawdę wspaniałą lekcję. To właśnie wśród sakralnych budowli znajduje się najstarszy zabytek całego miasta – bazylika archikatedralna pod wezwaniem świętych apostołów Piotra i Pawła. Warto zwiedzić także pozostałe obiekty związane z kultem religijnym, a wśród nich kościół świętego Stanisława, kościół świętego Antoniego Padewskiego oraz wiele innych. Całokształt architektury poznańskiej tworzony jest także przez inne zabytki.

Wizytówką miasta jest z pewnością przepiękny ratusz, który na terenie środkowej Europy stanowi niezwykle cenny zabytek renesansowej architektury. Na terenie Poznania znajdują się także dwa niesamowite zamki: Zamek Carski oraz Zamek Królewski. Historia obydwu tych obiektów z pewnością zaciekawia i zaskakuje. Każdy, kto znajdzie się w Poznaniu, chociaż na chwilę powinien udać się w stronę Starego Rynku. Obszar ten wytyczony został na planie kwadratu, którego rozmiar klasyfikuje go na trzecim miejscu pod względem wielkości wśród wszystkich rynków polskich miast.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Poznaniu oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.