KopelGO

Naszym celem jako sieci hurtowni elektrycznych, jest jak najlepsze zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie szeroko rozumianej elektrotechniki przemysłowej i użytkowej. Nieustanie dbamy o najwyższy poziom obsługi, wysoką jakość i dostępność towarów, a także korzystną ofertę cenową i przystępne warunki handlowe. Aby nasza współpraca była jeszcze bardziej korzystna dla obu stron, udostępniamy Klientom innowacyjny pogram lojalnościowy KopelGO.

Program lojalnościowy KopelGO wyróżnia się szerokim wyborem dostępnych nagród, a także premiowaniem wszystkich zakupów w hurtowniach elektrycznych Kopel – także kabli. Klienci, którzy są Uczestnikami zarówno programu lojalnościowego KopelGO jak i programu Elektroklub mogą skorzystać z podwójnej korzyści. Za zakup w naszych hurtowniach produktów NKT, Schneider Electric i Signify otrzymują punkty w obu programach. Warto zatem być uczestnikiem programu lojalnościowego KopelGO, aby za dokonane zakupy otrzymać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, takie jak  elektronika, vouchery, doładowania, kosmetyki i wiele innych.
Udostępniamy także możliwość wymiany punktów na kartę przedpłaconą, za pomocą której nasi Klienci mogą dokonywać zakupów we wszystkich sklepach internetowych i stacjonarnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatu.
 
Dołącz do grona zadowolonych Uczestników programu lojalnościowego KopelGO już dziś i korzystaj ze współpracy z naszą firmą!

Zapraszamy na https://kopelgo.pl/

Program lojalnościowy KopelGO