Oddział Gostynin - Przemysłowa 7

lokalizacja Gostynin
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Gostynin
Przemysłowa 7
09-500 Gostynin
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 16:00
Sobota : 07:30 - 13:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(24) 235 25 81
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
537 121 107
fax: 
(24) 235 25 81
Hurtownia Elektryczna Kopel Gostynin
Hurtownia Elektryczna Kopel Gostynin
Hurtownia Elektryczna Kopel Gostynin
Hurtownia Elektryczna Kopel Gostynin
Hurtownia Elektryczna Kopel Gostynin

Hurtownia Elektryczna w Gostyninie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Gostyninie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie oferuje swoim klientom z Gostynina i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Gostynin?

Gostynin, liczący obecnie ok. 20 tys. mieszkańców, jest starym mazowieckim grodem, położonym nad Skrwą Lewą, na pograniczu Kotliny Płockiej i Równiny Kutnowskiej. Miasto zajmuje obszar 32,4 km2, w tym tereny leśne 17,8 km².

Gostynin leży w obszarze występowania wód geotermalnych, wyszczególnionego jako okręg grudziądzko-warszawski. Zakres temperatur oscyluje między 20 a 60ºC. Wynik badań wód podziemnych w rejonie Gostynina potwierdził występowanie w solankach jonów jodu i bromu, o zawartościach kwalifikujących te wody jako zdatne leczniczo. Energia wód geotermalnych służyć może w systemach ciepłowniczych miasta. Najciekawszym zabytkiem Gostynina jest zamek, sięgający swymi początkami XIV w. W XIX w. zaadaptowany na świątynię ewangelicką. Odbudowany jako obiekt hotelowo-gastronomiczny w 2009 r. Do interesujących obiektów należy także klasycystyczny piętrowy ratusz z 1824 r., znajdujący się przy Rynku (dawniej Placu Wolności). Ratusz został zbudowany wg projektu Hilarego Szpilowskiego, na planie kwadratu z trzytraktowym układem wnętrz.
Do rejestru zabytków Gostynina wpisane są, poza zamkiem ze wzgórzem zamkowym i ratuszem, również układ urbanistyczny miasta (XIV w. oraz I poł. XIX w.), dom przy ul. Floriańskiej 14 oraz cmentarz parafialny z końca XIX w., z kilkoma zabytkowymi pomnikami.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.