Oddział Gostynin - Przemysłowa 7

lokalizacja Gostynin
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Gostynin
Przemysłowa 7
09-500 Gostynin
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 16:00
Sobota : 07:30 - 13:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(24) 235 25 81
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
537 121 107
fax: 
(24) 235 25 81
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin

Hurtownia Elektryczna w Gostyninie

Dysponujemy bogatym asortymentem, fachową kadrą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej i elektroinstalacyjnej w Gostyninie

 

Nasza firma zaopatruje klientów w bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych takie jak: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Każdy, kto odwiedzi nasz sklep elektryczny, przekona się, że zaangażowanie pracowników przy szerokim asortymencie dostępnych towarów jest kluczem do owocnej współpracy z Klientem. Hurtownia Elektryczna Kopel wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Przemysłowej 7.

 

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku już od 35 lat i wyróżnia się systematycznym wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań i utrzymywaniem trwałych relacji z Klientem. Tak długa obecność na rynku najlepiej świadczy o zaufaniu, jakim Państwo obdarzają nas od pokoleń.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Gostyninie - czy warto go odwiedzić?

Sklep elektryczny Kopel w Gostyninie to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, które znajdują się na terenie całej Polski. Sklep z artykułami elektrycznymi, oświetleniowymi, kablami, osprzętem i innymi produktami elektroinstalacyjnymi jest w stanie zapokoić zarówno bieżące potrzeby, jak i skomplikowane zamówienia inwestycyjne wszystkich instalatorów i elektryków.

 

Nadrzędnym celem, jakim stawia sobie nasza firma, jest: satysfakcja Klienta, terminowa realizacja zamówień, oraz fachowe doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych. Będąc wiernymi tym ideałom, osiągamy w biznesie znaczące sukcesy, co przynosi owoce w postaci wysokich obrotów i stabilność finansową. Nasz sklep z artykułami elektrycznymi posiada na stanie wiele artykułów najlepszych firm, oraz możliwość złożenia zamówienia na produkty nietypowe i dopasowane do potrzeb Klienta.

 

Nasza hurtownia elektroinstalacyjna cieszy się zaufaniem i wieloletnią współpracą z lokalnymi Kontrahentami. Zachęcamy nowych partnerów biznesowych, aby dołączyli do tego zacnego grona. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wysokie kwalifikacje i są zawsze na bieżąco z nowinkami technicznymi, które oferują Dostawcy, dzięki czemu proponują Klientom rozwiązania, które są innowacyjne w branży. Wszystko to przekłada się na liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Hurtowniom Elektrycznym Kopel. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej instalatorów i elektryków i okolic. Gwarantujemy, że wizyta w hurtowni elektrycznej będzie miłą niespodzianką i początkiem trwałej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą obejmującą m.in. kable, elementy oświetleniowe, osprzęt i różnorakie materiały elektroinstalacyjne.

Chcesz zaoszczędzić?

Nasza firma zlokalizowana przy ulicy Przemysłowej 7 oferuje artykuły elektryczne z najwyższej półki, szeroki wybór i dostępność asortymentu, przystępne ceny i błyskawiczną realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Ugruntowana przez lata pozycja w branży i bogate doświadczenie handlowe zapewniają nam u Dostawców preferencyjne warunki. Te zaś pozwalają nam oferować Klientom towar w atrakcyjnych cenach, co stanowi wyróżnik pośród konkurencji na rynku.

Oferta

Nasza firma oferuje szeroki asortyment produktów elektroinstalacyjnych w atrakcyjnych cenach. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się m.in. kable i przewody, oprawy oświetleniowe, rozdzielnice elektryczne, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przewody instalacyjne, osprzęt czy narzędzia elektryka. Dostarczamy artykuły renomowanych polskich i zagranicznych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością i niezawodnością.

 

Dysponujemy nowoczesnym magazynem, dzięki czemu zapewniamy szybką realizację zamówień oraz stałą dostępność towarów. Dbamy o kompleksową obsługę – służymy fachową pomocą w doborze produktów, udzielamy porad technicznych, a także zapewniamy atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów. Składając zamówienie w naszej elektroinstalacyjnej i oświetleniowej hurtowni kabli w Gostyninie, zyskuje się pewność atrakcyjnych cen, profesjonalnej obsługi oraz szybkiej i bezpiecznej przesyłki.

Profesjonalna obsługa zamówień i doradztwo w zakupie kabli i osprzętu

Specjaliści z naszej firmy zapewniają profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Doradzamy w zakupie, pomagamy w projektowaniu instalacji elektrycznych. Dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali najlepsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych kontrahentów. Nasza hurtownia kabli, osprzętu, oświetleniowa i elektroinstalacyjna z oddziałem w Gostyninie prowadzi program lojalnościowy, w ramach którego Klienci mogą liczyć na dodatkowe benefity wynikające ze współpracy z naszą hurtownią. Zapewniamy też szybką realizację zamówień – dostawa towaru następuje zazwyczaj w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i w pełni zautomatyzowanym magazynem, co pozwala nam utrzymywać duże zapasy towarów i realizować zamówienia terminowo. Stale powiększamy ofertę o nowe produkty renomowanych firm, aby zaspokajać oczekiwania Klientów.

Kogo zaopatruje nasza hurtownia elektroinstalacyjna

Od lat z powodzeniem współpracujemy z szerokim gronem Klientów – zarówno wyspecjalizowanych instalatorów i elektryków, jak i firm budowlanych czy sklepów z branży elektrycznej. W gronie naszych kontrahentów znajdują się małe, lokalne przedsiębiorstwa, jak i duże firmy o zasięgu ogólnopolskim.

 

Dostarczamy materiały dla elektryków pracujących przy projektach mieszkaniowych, biurowych, usługowych oraz przemysłowych. Nasza hurtownia kabli, osprzętu, elementów oświetleniowych i elektroinstalacyjnych współpracuje również z firmami wykonawczymi realizującymi kontrakty na budowach obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, szpitale czy urzędy. Dzięki partnerskim relacjom jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Nasi dostawcy

Współpracujemy z wiodącymi polskimi i zagranicznymi producentami materiałów elektroinstalacyjnych. Wśród naszych dostawców są takie marki jak: ABB, Schneider Electric, Legrand, OBO Bettermann, NKT, PCE. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które cechuje innowacyjność i niezawodność.

 

Nasza hurtownia elektroinstalacyjna zlokalizowana w Gostyninie troszczy się o partnerskie relacje z dostawcami i dystrybutorami kabli, osprzętu, elementów oświetleniowych i innych artykułów. Regularnie monitorujemy dostępność towarów w magazynach, aby zapewnić Klientom szybką realizację zamówień. Podpisaliśmy stałe umowy na dostawy z wieloma firmami, dlatego mamy gwarancję ciągłości zaopatrzenia. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i godnego dostawcy narzędzi, osprzętu i materiałów, serdecznie zapraszamy do współpracy!