Oddział Gostynin - Przemysłowa 7

lokalizacja Gostynin
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Gostynin
Przemysłowa 7
09-500 Gostynin
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 16:00
Sobota : 07:30 - 13:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(24) 235 25 81
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
537 121 107
fax: 
(24) 235 25 81
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin

Hurtownia Elektryczna w Gostyninie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Gostyninie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie oferuje swoim klientom z Gostynina i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Przemysłowej 7.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Gostynin?

Gostynin, liczący obecnie ok. 20 tys. mieszkańców, jest starym mazowieckim grodem, położonym nad Skrwą Lewą, na pograniczu Kotliny Płockiej i Równiny Kutnowskiej. Miasto zajmuje obszar 32,4 km2, w tym tereny leśne 17,8 km².

Gostynin leży w obszarze występowania wód geotermalnych, wyszczególnionego jako okręg grudziądzko-warszawski. Zakres temperatur oscyluje między 20 a 60ºC. Wynik badań wód podziemnych w rejonie Gostynina potwierdził występowanie w solankach jonów jodu i bromu, o zawartościach kwalifikujących te wody jako zdatne leczniczo. Energia wód geotermalnych służyć może w systemach ciepłowniczych miasta. Najciekawszym zabytkiem Gostynina jest zamek, sięgający swymi początkami XIV w. W XIX w. zaadaptowany na świątynię ewangelicką. Odbudowany jako obiekt hotelowo-gastronomiczny w 2009 r. Do interesujących obiektów należy także klasycystyczny piętrowy ratusz z 1824 r., znajdujący się przy Rynku (dawniej Placu Wolności). Ratusz został zbudowany wg projektu Hilarego Szpilowskiego, na planie kwadratu z trzytraktowym układem wnętrz.
Do rejestru zabytków Gostynina wpisane są, poza zamkiem ze wzgórzem zamkowym i ratuszem, również układ urbanistyczny miasta (XIV w. oraz I poł. XIX w.), dom przy ul. Floriańskiej 14 oraz cmentarz parafialny z końca XIX w., z kilkoma zabytkowymi pomnikami.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie przy ulicy Przemysłowej 7 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.