Oddział Gostynin - Przemysłowa 7

lokalizacja Gostynin
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Gostynin
Przemysłowa 7
09-500 Gostynin
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 16:00
Sobota : 07:30 - 13:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(24) 235 25 81
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
537 121 107
fax: 
(24) 235 25 81
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin
Hurtownie Elektryczne Kopel Gostynin

Hurtownia Elektryczna w Gostyninie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Gostyninie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie zaopatruje klientów z Gostynina i okolic w bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych takie jak: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Każdy, kto odwiedzi nasz sklep elektryczny w Gostyninie przekona się, że zaangażowanie pracowników przy szerokim asortymencie dostępnych towarów jest kluczem do owocnej współpracy z Klientem. Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Przemysłowej 7.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i wyróżnia się systematycznym wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań i utrzymywania trwałych relacji z Klientem.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Gostyninie - czy warto go odwiedzić?

Sklep elektryczny Kopel w Gostyninie to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, które znajdują się na terenie całej Polski. Sklep z artykułami elektrycznymi w Gostyninie jest w stanie zapokoić zarówno bieżące potrzeby, jak i skomplikowane zamówienia inwestycyjne wszystkich instalatorów i elektryków z Gostynina i okolic. Nadrzędnym celem, jakim stawia sobie nasza firma jest: satysfkacja Klienta, terminowa realizacja zamówień, oraz fachowe doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych. Będąc wiernymi tym ideałom, osiągamy w biznesie znaczące sukcesy, co przynosi owoce w postaci wysokich obrotów i stabilność finansową. Sklep z artykułami elektrycznymi w Gostyninie posiada na stanie wiele artykułów najlepszych firm, oraz możliwość złożenia zamówienia na produkty nietypowe i dopasowane do potrzeb Klienta. Sklep elektryczny w Gostyninie cieszy się zaufaniem i wieloletnią współpracą z lokalnymi Kontrahentami. Zachęcamy nowych partnerów biznesowych, aby dołączyli do tego zacnego grona. Pracownicy zatrudnieni w Hurtowni Elektrycznej w Gostyninie posiadają wysokie kwalifikacje i są zawsze na bieżąco z nowinkami technicznymi, które oferują Dostawcy, dzięki czemu proponują Klientom rozwiązania, które są innowacyjne w branży. Wszystko to przekłada się na liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Hurtowniom Elektrycznym Kopel. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej w Gostyninie instalatorów i elektryków z Gostynina i okolic. Gwarantujemy, że wizyta w hurtowni elektrycznej w Gostyninie będzie miłą niespodzianką i początkiem trwałej współpracy..

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Gostyninie przy ulicy Przemysłowej 7 oferuje artykuły elektryczne z najwyższej półki, szeroki wybór i dostępność asortymentu, przystępne ceny i błyskawiczną realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Ugruntowana przez lata pozycja w branży i bogate doświadczenie handlowe zapewniają nam u Dostawców preferencyjne warunki. Te zaś pozwalają nam oferować Klientom towar w atrakcyjnych cenach, co stanowi wyróżnik pośród konkurencji na rynku.