Oddział Konin - Makowa 11

lokalizacja Konin
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Konin
Makowa 11
62-510 Konin
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(63) 245 08 81
tel. kom.: 
603 927 090
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
887 712 201
693 893 293
693 893 245
fax: 
(63) 245 08 81
Hurtownie Elektryczne Kopel Konin
Hurtownie Elektryczne Kopel Konin
Hurtownie Elektryczne Kopel Konin
Hurtownie Elektryczne Kopel Konin

Hurtownia Elektryczna w Koninie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Koninie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Koninie oferuje swoim klientom z Konina i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Koninie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Makowej 11.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Konin?

Konin - miasto położone w centralnej Polsce, we wschodniej części Wielkopolski, nad rzeką Wartą. Przebiega przez nie droga łącząca Warszawę z Poznaniem będąca częścią międzynarodowej trasy Berlin - Moskwa. Miasto przecina także droga krajowa nr 25 z północy na południe (Bydgoszcz - Kalisz). Przebiegająca przez Konin magistrala kolejowa Berlin - Moskwa oraz port rzeczny na Warcie, który poprzez sieć jezior i kanałów łączy miasto z wybrzeżem Bałtyku - stwarzają dodatkowe możliwości wykorzystania alternatywnych środków transportu.
Tak dawniej jak i dziś okolice miasta są ważnym węzłem komunikacyjnym łączącym północ kraju z południem i wschodnią część z zachodnią. O tym, że zawsze przez Konin przebiegały ważne szlaki handlowe świadczy dumnie wznoszący się w centrum dawnego Konina słup drogowy z XII wieku, wyznaczający niegdyś połowę drogi między Kaliszem a Kruszwicą.

Konin oferuje mieszkańcom nowoczesne i dobrze wyposażone obiekty sportowe, w których można uprawiać wiele dyscyplin. Obok futbolu, kolarstwa i piłki ręcznej są tu wyjątkowo dobre warunki do rozwoju szermierki, koszykówki, boksu, pływania, a także bardziej elitarnych jak żeglarstwo, szachy czy karate.
W Koninie znajdują się: 2 kryte baseny, 4 kąpieliska, 3 stadiony, 3 hale sportowe, pawilon szermierczy, stadion lekkoatletyczny i zespół boisk oraz zespół kortów tenisowych.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Koninie przy ulicy Makowej 11 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.