Oddział Chojnice - Zamieście 5

Lokalizacja Chojnice Zamieście 5
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Chojnice
Zamieście 5
89-600 Chojnice
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(52) 397 30 88
tel. kom.: 
693 893 232
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
691 118 500
605 988 883
509 922 791
fax: 
(52) 397 53 76
Hurtownie Elektryczne Kopel Chojnice

Hurtownia Elektryczna w Chojnicach

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Chojnicach
Hurtownia Elektryczna Kopel w Chojnicach oferuje swoim klientom z Chojnic i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Chojnicach wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Zamieście 5.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Chojnice?

Chojnice, powiatowe miasto położone w południowo-zachodniej części Kaszub w Borach Tucholskich. Dojazd do Chojnic nie sprawia kłopotów. Węzeł kolejowy łączy z Trójmiastem, Bydgoszczą, Kołobrzegiem, a trasa krajową nr 22 i drogi lokalnymi 212, 235, 240 umożliwiają dotarcie samochodem lub PKS-em.
W samych Chojnicach na turystów czekają 4 hotele w tym jeden w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy. Noclegów można też szukać w miejscowościach ościennych, a mniej wybredni rozbiją namioty na licznych w okolicy polach namiotowych.

Miasto, a raczej gród istniał już za pierwszych Piastów. Pierwsza wzmianka o miejscowości datowana jest na rok 1275 r. Niespełna 30 lat później (1309 r.) miasto dostało się pod panowanie Zakonu Krzyżackiego i na ten czas przypada największy rozkwit miasta. Krzyżacy panują w Chojnicach do roku 1466, gdy po kapitulacji załogi Krzyżackiej i podpisaniu II pokoju toruńskiego miasto włączono w skład ówczesnej Rzeczypospolitej. Jednak w czasie reformacji Chojniczanie przyjmują wyznanie ewangelickie. Z czasów panowania krzyżackiego do dziś możemy podziwiać Bazylikę Mniejszą pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela (XIV w.). Kościół wielokrotnie niszczony przez pożary i liczne na tym terenie działanie wojenne, nie zachował pierwotnego wyglądu, oryginalne jest tylko boczne wejście od strony północnej. Jednak Bazylika nie jest najstarszą budowlą w mieście, to miano przysługuje starej plebani, która również służyła mieszkańcom jako gmach szkoły, dlatego uważana jest za kolebkę chojnickiego szkolnictwa. Długą historię ma również dawny klasztor augustiański, który istniał już w 1265 r., czyli jeszcze przed przybyciem do miasta Krzyżaków, jednak pierwotnie był to budynek drewniany. Gmach, który przetrwał do naszych czasów to późny barok, wzniesiony pod koniec XVIII w. Obecnie w dawnym klasztorze mieści się Katolickie LO. Miłośnicy średniowiecznych fortyfikacji z przyjemnością obejrzą Bramę Człuchowską wraz z przyległymi murami oraz znajdujące się w tym gmachu Muzeum Historyczno-Etnograficzne. Kościół Zwiastowania NMP, Budynek Starostwa, Ratusz to zdecydowanie młodsze zabytki miasta.

Leniwi czas spędzą w kawiarniach i restauracjach, których w mieście nie brakuje. Na szukających aktywnego wypoczynki w Chojnicach i okolicy czeka wiele atrakcji. Miłośnicy sportów wodnych moją skorzystać ze szlaków żeglugowych i kajakowych na rzekach Brda, Zbrzyca, wijących się wśród Borów Tucholskich oraz jeziorze Charzykowskim i wiele innych akwenów znajdujących się w okolicy. Miłośnicy dwóch kółek lub pieszych wycieczek mogą wybrać się na malownicze szlaki w Borach Tucholskich.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Chojnicach przy ulicy Kard. St. Wyszyńskiego 20 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego..