Oddział Chojnice - Zamieście 5

Lokalizacja Chojnice Zamieście 5
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Chojnice
Zamieście 5
89-600 Chojnice
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(52) 397 30 88
tel. kom.: 
693 893 232
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
691 118 500
605 988 883
509 922 791
fax: 
(52) 397 53 76
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Hurtownia Elektryczna Kopel Chojnice
Dyrektor oddziału Kopel Chojnice
Załoga oddziału Kopel Chojnice

Hurtownia Elektryczna w Chojnicach

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Chojnicach
Hurtownia Elektryczna Kopel w Chojnicach oferuje swoim klientom z Chojnic i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Chojnicach wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Kard. St. Wyszyńskiego 20.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Chojnice?

Chojnice, powiatowe miasto położone w południowo-zachodniej części Kaszub w Borach Tucholskich. Dojazd do Chojnic nie sprawia kłopotów. Węzeł kolejowy łączy z Trójmiastem, Bydgoszczą, Kołobrzegiem, a trasa krajową nr 22 i drogi lokalnymi 212, 235, 240 umożliwiają dotarcie samochodem lub PKS-em.
W samych Chojnicach na turystów czekają 4 hotele w tym jeden w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy. Noclegów można też szukać w miejscowościach ościennych, a mniej wybredni rozbiją namioty na licznych w okolicy polach namiotowych.

Miasto, a raczej gród istniał już za pierwszych Piastów. Pierwsza wzmianka o miejscowości datowana jest na rok 1275 r. Niespełna 30 lat później (1309 r.) miasto dostało się pod panowanie Zakonu Krzyżackiego i na ten czas przypada największy rozkwit miasta. Krzyżacy panują w Chojnicach do roku 1466, gdy po kapitulacji załogi Krzyżackiej i podpisaniu II pokoju toruńskiego miasto włączono w skład ówczesnej Rzeczypospolitej. Jednak w czasie reformacji Chojniczanie przyjmują wyznanie ewangelickie. Z czasów panowania krzyżackiego do dziś możemy podziwiać Bazylikę Mniejszą pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela (XIV w.). Kościół wielokrotnie niszczony przez pożary i liczne na tym terenie działanie wojenne, nie zachował pierwotnego wyglądu, oryginalne jest tylko boczne wejście od strony północnej. Jednak Bazylika nie jest najstarszą budowlą w mieście, to miano przysługuje starej plebani, która również służyła mieszkańcom jako gmach szkoły, dlatego uważana jest za kolebkę chojnickiego szkolnictwa. Długą historię ma również dawny klasztor augustiański, który istniał już w 1265 r., czyli jeszcze przed przybyciem do miasta Krzyżaków, jednak pierwotnie był to budynek drewniany. Gmach, który przetrwał do naszych czasów to późny barok, wzniesiony pod koniec XVIII w. Obecnie w dawnym klasztorze mieści się Katolickie LO. Miłośnicy średniowiecznych fortyfikacji z przyjemnością obejrzą Bramę Człuchowską wraz z przyległymi murami oraz znajdujące się w tym gmachu Muzeum Historyczno-Etnograficzne. Kościół Zwiastowania NMP, Budynek Starostwa, Ratusz to zdecydowanie młodsze zabytki miasta.

Leniwi czas spędzą w kawiarniach i restauracjach, których w mieście nie brakuje. Na szukających aktywnego wypoczynki w Chojnicach i okolicy czeka wiele atrakcji. Miłośnicy sportów wodnych moją skorzystać ze szlaków żeglugowych i kajakowych na rzekach Brda, Zbrzyca, wijących się wśród Borów Tucholskich oraz jeziorze Charzykowskim i wiele innych akwenów znajdujących się w okolicy. Miłośnicy dwóch kółek lub pieszych wycieczek mogą wybrać się na malownicze szlaki w Borach Tucholskich.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Chojnicach przy ulicy Kard. St. Wyszyńskiego 20 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego..