Oddział Rumia - Zakopiańska 19

mapa Oddział Rumia
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Acel Rumia
Zakopiańska 19
84-230 Rumia
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:30
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(58) 671 00 10
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
663 410 971
663 410 907
663 410 914
663 410 957
e-mail: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Rumia
Hurtownie Elektryczne Kopel Rumia
Hurtownie Elektryczne Kopel Rumia
Hurtownie Elektryczne Kopel Rumia
Hurtownie Elektryczne Kopel Rumia
Hurtownie Elektryczne Kopel Rumia

Hurtownia Elektryczna w Rumii

Zapraszamy do Hurtowni Elektrycznej Acel w Rumii

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Rumii oferuje swoim klientom z Rumii i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Rumii wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Zakopiańskiej 19.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Rumia?

Pomorskie miasto Rumia jest nierozwalanie związane z pobliskim Trójmiastem. Choć prawa miejskie nadano jej dopiero w 1954 r. jej dzieje sięgają epoki żelaza, czyli VI-IV p.n.e. Już wtedy na terenie obecnego obszaru miasta znajdowała się osada. Źródła z XIII w. wymieniają wieś Ruminę; w tym samym okresie powstał też kościół Świętego Krzyża wybudowany za sprawą cystersów z Oliwy, którym nadano wspomnianą wieś. Budowla istniała do 1945 r. kiedy to została zniszczona. Okolica Rumii posiada walory wypoczynkowe, a lokalna turystyka rozwinęła się w XIX w. Popularnymi miejscowościami docelowymi były wsie Zagórze i Szmelty, późniejsze dzielnice Rumii.

Licząca ok. 50 tys. mieszkańców Rumia jest największym polskim miastem niebędącym siedzibą powiatu.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Rumii przy ulicy Zakopiańskiej 19 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.