Oddział Kielce - Olszewskiego 9

Kopel Kielce
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Kielce
Olszewskiego 9
25-663 Kielce
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 15:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
887 772 649
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
887 772 647
887 772 646

Hurtownia Elektryczna w Kielcach

Szukając markowych artykułów w dobrych cenach do małych remontów w domu lub większych inwestycji zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni. Jesteśmy na rynku już od 35 lat i stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta. W Polsce właśnie została otwarta nasza trzydziesta hurtownia elektryczna. Kielce to miasto, w którym powstał ten jubileuszowy oddział z szyldem Kopel. Wybór nie był przypadkowy, bo jest to stolica województwa świętokrzyskiego i leży na skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych. Dodatkowo Kielce znajdują się w sąsiedztwie dużych aglomeracji i odległość od takich miast jak Warszawa, Kraków czy Katowice to niecałe 200 kilometrów. W tym mieście działa ponad 30 tys. firm, dzięki czemu liczymy, że zainteresowanie produktami naszej hurtowni będzie spore. Oczywiście zakupów u nas mogą dokonywać zarówno Klienci indywidualni, jak i instytucje publiczne czy właśnie firmy przemysłowe z regionu. Nasze materiały sprawdzą się także na etapie wykończeniowym przy dużych inwestycjach oraz przydomowych pracach.

Dlaczego Kopel?

W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych, które podzielone zostały na pięć głównych sekcji. Hurtownie Elektryczne Kopel oprócz przewodów oraz kabli oferują również gniazdka i łączniki. Ponadto u nas można znaleźć oświetlenie z osprzętem, urządzenia do fotowoltaiki, a także pompy ciepła oraz aparaturę elektryczną. Również każdy nasz sklep elektryczny posiada te produkty, a wizyta w nim to doskonała okazja do zapoznania się z bogatym katalogiem ofertowym.

Hurtownie Elektryczne Kopel oferują markowe artykuły w dobrych cenach oraz szybką realizację zamówień w naszych sklepach. Dzięki pewnej pozycji na rynku możemy liczyć na korzystne warunki u naszych dostawców, co powoduje, że ceny w sklepach sieci Kopel są niskie dla Klientów.

Kopel to jakość i doświadczenie

Jesteśmy firmą z 35-letnim doświadczeniem i cieszymy się dużym uznaniem wśród Klientów. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu elektryki. Nasze materiały sprawdzą się także w etapie wykończeniowym przy dużych inwestycjach oraz przydomowych pracach. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu. Gwarantujemy duży wybór produktów od renomowanych producentów. Dbamy o to, aby wszystkie materiały zakupione w naszym sklepie spełniały wszystkie normy jakości i były bezpieczne.