Oddział Częstochowa - Sikorskiego 13/1

lokalizacja Częstochowa
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Częstochowa
Sikorskiego 13/1
42-200 Częstochowa
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 16:00
Sobota: 07:00 - 12:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(34) 361 08 43
tel. kom.: 
505 099 574
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
502 356 610
fax: 
(34) 361 08 43
Hurtownia Elektryczna Kopel Częstochowa
Hurtownia Elektryczna Kopel Częstochowa
Hurtownia Elektryczna Kopel Częstochowa
Hurtownia Elektryczna Kopel Częstochowa
Hurtownia Elektryczna Kopel Częstochowa

Hurtownia Elektryczna w Częstochowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Częstochowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Częstochowie oferuje swoim klientom z Częstochowy i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Częstochowie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Sikorskiego 13/1.
.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Częstochowa?

Częstochowa leży na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej nad Wartą. Miasto liczy ok. 255 000 mieszkańców i ma powierzchnię 160 km2. Historycznie należy do Małopolski. W mieście znajduje się kościół i klasztor na Jasnej Górze z cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej - główny ośrodek kultu maryjnego w Polsce. Z tego powodu Częstochowa uznawana jest za duchową stolicę Polski. 

Częstochowa powstała w XI wieku. Pierwsza wzmianka pochodzi z 1220. Nazwa wywodzi się od słowiańskiego imienia Częstoch. W latach 1370-1393 Częstochowa stanowiła lenno Władysława Opolczyka, który w 1382 ufundował klasztor paulinów. Prawa miejskie nadano między 1370 a 1377, a w 1502 miała miejsce lokacja na prawie magdeburskim. Klasztor w XVII wieku uczyniono twierdzą, która skutecznie stawiła opór wojskom szwedzkim podczas Potopu w 1655. W II rozbiorze trafiła się Prusom. Po 1807 włączono ją do Księstwa Warszawskiego, a później Królestwa Kongresowego. Początkowo istniały Stara Częstochowa i Częstochówka (prawa miejskie od 1717 jako Nowa Częstochowa), które zostały połączone 19 sierpnia 1826. W okresie tym (1819) został również wytyczony przez inżyniera wojskowego Jana Bernharda najważniejszy trakt miejski - Aleja Panny Maryi (obecnie Aleja Najświętszej Maryi Panny). W związku z położeniem przy kolei warszawsko-wiedeńskiej (1846) i obecnością złóż rud żelaza (obecnie nie eksploatowane) od roku 1870 zaczął w Częstochowie rozwijać się przemysł metalowy (Huta Częstochowa, której budowę zainicjował Bernard Hantke), włókienniczy i papierniczy.

Częstochowa
jest od lat liczącym się ośrodkiem przemysłowym, przede wszystkim branży metalurgicznej, włókienniczej, chemicznej, a także przetwórstwa tworzyw. Na terenie miasta działa niemal we wszystkich branżach około 30 tysięcy podmiotów gospodarczych. Znaczące miejsce w gospodarczym pejzażu miasta zajmuje Częstochowskie rzemiosło, legitymujące się wielowiekową tradycją wytwarzania pamiątek i dewocjonaliów.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Częstochowie przy ulicy Sikorskiego 13/1 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.