Oddział Stryków - A. Mickiewicza 6

lokalizacja Stryków
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Stryków
A. Mickiewicza 6
95-010 Stryków
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(42) 712 08 99
tel. kom.: 
693 893 296
Dział Sprzedaży
tel.: 
(42) 712 08 99
tel. kom.: 
693 893 222
602 660 286
Hurtownia Elektryczna Kopel Stryków
Hurtownia Elektryczna Kopel Stryków
Hurtownia Elektryczna Kopel Stryków
Hurtownia Elektryczna Kopel Stryków
Hurtownia Elektryczna Kopel Stryków

Hurtownia Elektryczna w Strykowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Strykowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Strykowie oferuje swoim klientom ze Strykowa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Stryków?

Stryków to miasto w woj. łódzkim, w powiecie zgierskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Stryków. Stryków w 1394 otrzymał prawa miejskie nadane przez króla Władysława Jagiełłę na prośbę dziedzica strykowskiego Deresława Tłuka, podskarbiego łęczyckiego. Rozwijał się w XV i XVI wieku jako ośrodek dóbr szlacheckich. Klęski z okresu najazdu szwedzkiego spowodowały znaczny upadek miasta, pogłębiony dodatkowo pożarem z 1726. W połowie XVIII wieku miasto zaczęło się odradzać, nabrało charakteru ośrodka handlowego. Król Zygmunt II August nadał miastu w 1744 roku przywilej organizowania 8 jarmarków rocznie. Na przełomie XVIII i XIX wieku Stryków stał się jednym z ważniejszych osiedli miejskich w regionie, a swoje znaczenie zawdzięczał rozwojowi produkcji tekstylnej.

W okresie międzywojennym Stryków był miastem głównie robotniczym. Działały tu przędzalnia, fabryka tekstylna, cegielnia i papownia. Po wojnie miasto utrzymywało charakter robotniczy, większego znaczenia nabrał handel żywnością. W latach 70-tych znaczna część mieszkańców Strykowa dojeżdżała do pracy w Zgierzu i Łodzi, miasto stało się "sypialnią" Łodzi.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Strykowie oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.