Oddział Stryków - A. Mickiewicza 6

lokalizacja Stryków
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Stryków
A. Mickiewicza 6
95-010 Stryków
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(42) 712 08 99
tel. kom.: 
693 893 296
Dział Sprzedaży
tel.: 
(42) 712 08 99
tel. kom.: 
693 893 222
602 660 286
723 720 989
Hurtownie Elektryczne Kopel Stryków
Hurtownie Elektryczne Kopel Stryków
Hurtownie Elektryczne Kopel Stryków
Hurtownie Elektryczne Kopel Stryków
Hurtownie Elektryczne Kopel Stryków
Hurtownie Elektryczne Kopel Stryków

Hurtownia Elektryczna w Strykowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Strykowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Strykowie oferuje swoim klientom ze Strykowa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Strykowie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy A. Mickiewicza 6.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Stryków?

Stryków to miasto w woj. łódzkim, w powiecie zgierskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Stryków. Stryków w 1394 otrzymał prawa miejskie nadane przez króla Władysława Jagiełłę na prośbę dziedzica strykowskiego Deresława Tłuka, podskarbiego łęczyckiego. Rozwijał się w XV i XVI wieku jako ośrodek dóbr szlacheckich. Klęski z okresu najazdu szwedzkiego spowodowały znaczny upadek miasta, pogłębiony dodatkowo pożarem z 1726. W połowie XVIII wieku miasto zaczęło się odradzać, nabrało charakteru ośrodka handlowego. Król Zygmunt II August nadał miastu w 1744 roku przywilej organizowania 8 jarmarków rocznie. Na przełomie XVIII i XIX wieku Stryków stał się jednym z ważniejszych osiedli miejskich w regionie, a swoje znaczenie zawdzięczał rozwojowi produkcji tekstylnej.

W okresie międzywojennym Stryków był miastem głównie robotniczym. Działały tu przędzalnia, fabryka tekstylna, cegielnia i papownia. Po wojnie miasto utrzymywało charakter robotniczy, większego znaczenia nabrał handel żywnością. W latach 70-tych znaczna część mieszkańców Strykowa dojeżdżała do pracy w Zgierzu i Łodzi, miasto stało się "sypialnią" Łodzi.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Strykowie przy ulicy A. Mickiewicza 6 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.