Oddział Elbląg - Grunwaldzka 2 - Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29

lokalizacja Elbląg
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Elbląg
Grunwaldzka 2 - Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29
82-300 Elbląg
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
509 900 239
Dział Sprzedaży
tel.: 
(55) 236 74 74
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg

Hurtownia Elektryczna w Elblągu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Elblągu.

Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu pozostaje do dyspozycji dla wszystkich mieszkańców Elbląga i okolic. Zarówno w sklepie elektrycznym w Elblągu, jak i pozostałych Oddziałach Hurtowni Elektrycznych Kopel Klienci mają dostęp do bogatego asortymentu produktów elektrotechnicznych, takich jak: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Odwiedziny w sklepie z artykułami elektrycznymi w Elblągu zawsze należeć będą do udanych, za sprawą oferowanego przez Pracowników rzetelnego doradztwa, wysokiej jakości obsługi i atrakcyjnej oferty cenowej. Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 2, na terenie Giełdy Elbląskiej w hali B-29.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i stale się rozwija, stawiając na partnerskie relacje z Kontrahentami i dbałość o ich satysfakcję i realizację bieżących potrzeb. Sprawdź naszą bogatą ofertę lamp i opraw oświetleniowych, włączników i kontaktów, przewodów i kabli, a także osprzętu elektroinstalacyjnego w najlepszych cenach w województwie warmińsko-mazurskim.

Hurtowania oświetleniowa w Elblągu

Jesteśmy partnerami największych krajowych i światowych producentów materiałów elektrycznych, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca i doskonałe relacje. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny dla osprzętu elektroinstalacyjnego, kabli i przewodów oraz artykułów oświetleniowych. Firmy budowlane i remontowe oraz osoby zajmujące się montażem i naprawą systemów rozprowadzających prąd znajdą w naszej hurtowni produkty z każdej półki cenowej oraz elementy niedostępne u innych sprzedawców. Szczególnie zapraszamy do kontaktu z nami deweloperów, którym przy większych zamówieniach możemy zaproponować indywidualnie negocjowane umowy oraz zawsze terminową dostawę.

Jeśli jesteś w trakcie budowy lub remontu nieruchomości,, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Lampy i kontakty, oprawy oświetleniowe, przewody, a także osprzęt elektroinstalacyjny renomowanych producentów. Hurtownia kabli i materiałów elektrycznych to miejsce, gdzie możesz bezpłatnie skorzystać z fachowej porady naszych handlowców oraz znaleźć odpowiedź na wszystkie wszystkie problemy z elektrycznością we własnym domu. Szeroki wachlarz cen sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas coś na swoją kieszeń. Szukasz niestandardowych rozwiązań i oryginalnych produktów? W naszym salonie sprzedaży zawsze zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Elblągu - tu warto przyjść!

Sklep elektryczny Kopel w Elblągu to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, które z powodzeniem zaopatrują sieć Klientów w całej Polsce. Na pierwszym miejscu od zawsze stawiamy wysoką jakość obsługi Kontrahentów, błyskawiczną realizację zamówień, a także fachowe doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych, osprzętu elektroinstalacyjnego, kabli i innych artykułów oświetleniowych, tak, aby stanąć na wysokości zadania nawet przy najbardziej skomplikowanych zamówieniach. Sklep z artykułami elektrycznymi w Elblągu oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów dostępnych są od ręki, a także realizuje zamówienia na specjalistyczne i nietypowe artykuły elektryczne, które również posiada w swojej ofercie. Rzetelność i profesjonalizm to cechy, które najlepiej charakteryzują sklep elektryczny w Elblągu. Skutkuje to niezliczoną liczbą zrealizowanych zamówień i niegasnącą lojalnością Klientów. Potwierdzenie tego stanowią liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Hurtowniom Elektrycznym Kopel. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej w Elblągu instalatorów i elektryków pracujących na terenie Elbląga i okolic do nawiązania współpracy i realizacji zamówień w hurtowni elektrycznej w Elblągu.

Sklep z osprzętem elektroinstalacyjnym w Elblągu

Nasz sklep jest doskonale skomunikowany z całością miasta, dlatego bez problemu do nas trafisz. Jeśli zawodowo zajmujesz się montażem i naprawami systemów zasilania w domach, nieruchomościach wielorodzinnych lub budynkach użyteczności publicznej, nasza hurtownia oświetleniowa z salonem sprzedaży detalicznej odpowie na Twoje potrzeby. Szeroki wybór przewodów, kabli, lamp i opraw oraz osprzętu elektroinstalacyjnego pozwoli znaleźć Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Szczególną ofertę przedstawiamy dla osób zarządzających urzędami, szkołami i innymi nieruchomościami administracji. Nasz sklep umieszczony przy hurtowni kabli i materiałów oświetleniowych realizuje również duże zamówienia oraz negocjuje indywidualne warunki cenowe przy takich dostawach. To doskonały sposób na planowanie budżetu napraw i remontów, który dzięki zaufanemu partnerowi, jakim jest firma Kopel, będzie zawsze realizowany zgodnie z założonymi warunkami kosztowymi i w terminie. Osoby dokonujące bieżących napraw w budynkach użyteczności publicznej znajdą u nas osprzęt elektroinstalacyjny różnych producentów,, dostępny na każdą kieszeń.

W ciągłej sprzedaży posiadamy różnego rodzaju systemy źródeł światła zewnętrznego dla dróg, ulic, parków i innych miejsc publicznych. Oferujemy także systemy oświetleniowe dla elementów architektonicznych czy scen widowiskowych, a także inteligentne moduły elektryczne ułatwiające zarządzanie poborem prądu. O dedykowany dla tych rozwiązań osprzęt elektroinstalacyjny, przewody, włączniki i kable zapytasz naszych doświadczonych handlowców, którzy chętnie doradzą Ci produkty dostosowane do konkretnych potrzeb.

OZE w hurtowni kabli w Elblągu

Wiemy, że odnawialne źródła energii to przyszłość – dlatego nasi Klienci znajdą u nas pomoc i fachową poradę przy planowaniu tego typu inwestycji. Obok osprzętu elektroinstalacyjnego, niezbędnych przewodów i kabli, falowników i rozdzielnic posiadamy również w ofercie moduły fotowoltaiczne renomowanych producentów. Sukcesywnie powiększamy naszą gamę produktów oświetleniowych o produkty poszukiwane przez Klientów. Zachęcamy do sprawdzenia naszych artykułów firmy zajmującej się montażem OZE oraz proponujemy nawiązanie długofalowej współpracy z indywidualnie negocjowanymi umowami na zakup i dostawę różnego rodzaju materiałów.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu przy ulicy Grunwaldzkiej 2 oferuje sprawdzone artykuły elektryczne takie jak lampy i oprawy oświetleniowe, przewody i kable, a także osprzęt elektroinstalacyjny z najwyższej półki. Ogromny ich wybór, pozytywnie zaskakujące ceny i terminowa realizacja zamówień w sklepie elektrycznym to coś, co wyróżnia sklep elektryczny w Elblągu na tle konkurencji.. Ugruntowana pozycja na rynku i potwierdzona przez instytucje zewnętrzne płynność finansowa, gwarantują preferencyjne warunki u dostawców, a co za tym idzie, dogodne ceny dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu elektrycznego w Elblągu.

Zapraszamy wszystkich Klientów województwa warmińsko-mazurskiego do zakupów w naszym salonie sprzedaży. Gwarantujemy atrakcyjne ceny lamp i opraw oświetleniowych, przewodów i kabli oraz osprzętu elektroinstalacyjnego. Dla naszych Klientów regularnie organizujemy promocje i wyprzedaże, co sprawia, że zawsze warto odwiedzić najlepszą hurtownię elektryczną w regionie. Tutaj również znajdziesz bezpłatne i fachowe doradztwo naszych profesjonalnych handlowców, którzy od lat zajmują się szeroko rozumianym tematem elektryczności.