Oddział Elbląg - Grunwaldzka 2 - Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29

lokalizacja Elbląg
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Elbląg
Grunwaldzka 2 - Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29
82-300 Elbląg
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(55) 236 02 15
Dział Sprzedaży
tel.: 
(55) 236 74 74
Hurtownia Elektryczna Kopel Elbląg
Hurtownia Elektryczna Kopel Elbląg
Hurtownia Elektryczna Kopel Elbląg
Hurtownia Elektryczna Kopel Elbląg

Hurtownia Elektryczna w Elblągu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Elblągu

Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu oferuje swoim klientom z Elbląga i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Elbląg?

Województwo warmińsko-mazurskie słynie z wielu przepięknych miejscowości, a jedną z nich jest Elbląg. Miasto to usytuowane jest u ujścia rzeki o tej samej nazwie do Zalewu Wiślanego, a to z pewnością czyni Elbląg bardzo atrakcyjnym – również, jeśli nie przede wszystkim, pod względem turystycznym. Na walory związane z geografią duży wpływ ma również fakt, że miasto znajduje się w miejscu styku dwóch zupełnie innych krain geograficznych: Żuław Wiślanych będących terenami depresyjnymi oraz Wysoczyzny Elbląskiej, która wznosi się ponad wodami Zalewu Wiślanego. Miasto stwarza więc możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu – w otoczeniu przyrody.
Warto wspomnieć o przepięknym parku leśnym – Biżantarni, którego naturalne walory malują niesamowite widoki. Elbląg odcisnął spory ślad na historii całego kraju.Na terenie miasta znajdują się pewne zabytki, które stanowią wizytówkę Elbląga. W centralnej części Starego Miasta Elbląga znajduje się katedra świętego Mikołaja. Na przestrzeni lat budowla ta uległa wielu rekonstrukcjom. Wnętrze katedry wypełnione jest przez niezwykle cenne zbiory zabytkowe. Należą do nich na przykład wykonana z brązu gotycka chrzcielnica, drewniane rzeźby przedstawiające postacie apostołów a także przepiękny ołtarz Trzech Króli.

Wszyscy miłośnicy sztuki współczesnej znajdą w Elblągu miejsce, które z pewnością przypadnie im do gustu. Galeria El to, znajdujące się w podomikańskim kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny, centrum sztuki współczesnej. Będąc w Elblągu warto zajrzeć również do mieszczącego się w dawnym gimnazjum muzeum bądź też odwiedzić elbląską bibliotekę.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.