Oddział Elbląg - Grunwaldzka 2 - Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29

lokalizacja Elbląg
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Elbląg
Grunwaldzka 2 - Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29
82-300 Elbląg
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
509 900 239
Dział Sprzedaży
tel.: 
(55) 236 74 74
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg
Hurtownie Elektryczne Kopel Elbląg

Hurtownia Elektryczna w Elblągu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Elblągu.

Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu pozostaje do dyspozycji dla wszystkich mieszkańców Elbląga i okolic. Zarówno w sklepie elektrycznym w Elblągu, jak i pozostałych Oddziałach Hutowni Elektrycznych Kopel Klienci mają dostęp do bogatego asortymentu produktów elektrotechnicznych, takich jak: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Odwiedziny w sklepie z artykułami elektrycznymi w Elblągu zawsze należeć będą do udanych, za sprawą oferowanego przez Pracowników rzetelnego doradztwa, wysokiej jakości obsługi i atrakcyjnej oferty cenowej. Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 2, na terenie Giełdy Elbląskiej w hali B-29.

 

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i stale się rozwija, stawiając na partnerskie relacje z Kontrahentami i dbałość o ich satysfakcję i realizację bieżących potrzeb.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Elblągu - tu warto przyjść!

Sklep elektryczny Kopel w Elblągu to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, które z powodzeniem zaopatrują sieć Klientów w całej Polsce. Na pierwszym miejscu od zawsze stawiamy wysoką jakość obsługi Kontrahentów, błyskawiczną realizację zamówień, a także fachowe doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych, aby stanąć na wysokości zadania nawet przy najbardziej skomplikowanych zamówieniach. Sklep z artykułami elektrycznymi w Elblągu oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów dostępnych są od ręki, a także realizuje zamówienia na specjalistyczne i nietypowe artykuły elektryczne, które również posiada w swjojej ofercie. Rzetelność i profesjonalizm to cechy, które najlepiej charakteryzują sklep elektryczny w Elblągu. Skutkuje to niezliczoną liczbą zrealizowanych zamówień i niegasnącą lojalnością Klientów. Potwierdzenie tego stanowią liczne nagrody i wyróżnienia przyzane Hurtowniom Elektrycznym Kopel. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej w Elblągu instalatorów i elektryków pracujących na terenie Elbląga i okolic do nawiązania współpracy i realizacji zamówień w hurtowni elektrycznej w Elblągu.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Elblągu przy ulicy Grunwaldzkiej 2 oferuje sprawdzone artykuły elektryczne z najwyższej półki. Ogromny ich wybór, pozytywnie zaskakujące ceny i terminowa realizacja zamówień w sklepie elektrycznym to coś, co wyróżnia sklep elektryczny w Elblągu na tle konkurencji.. Ugruntowana pozycja na rynku i potwierdzona przez instytucje zewnętrzne płynność finansowa, gwarantują preferencyjne warunki u dostawców, a co za tym idzie, dogodne ceny dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu elektrycznego w Elblągu.