Oddział Bytów - Dworcowa 18

lokalizacja Bytów
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Bytów
Dworcowa 18
77-100 Bytów
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : 08:00 - 12:00

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(59) 822 39 30
tel. kom.: 
509 670 769
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
598 223 930
fax: 
(59) 822 39 30

Hurtownia Elektryczna w Bytowie

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Bytowie

Hurtownia Elektryczna Kopel w Bytowie oferuje swoim klientom z Bytowa i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Bytowie wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Dworcowej 18.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Bytów?

Bytów – miasto położone na Pojezierzu Bytowskim, nad rzekami Borują oraz Bytową i jeziorem Jeleń. Miasto stanowi lokalny węzeł drogowy (DK 20, DW 209, DW 212, DW 228). Ośrodek turystyczno-wypoczynkowy. Przemysł elektrotechniczny, spożywczy, drzewny i metalowy. Bytów otrzymał prawa miejskie 12 lipca 1346 r. Początki bytowskiego grodu sięgają wczesnego średniowiecza. Wiadomo, że znajdował się on około 500 metrów na zachód od dzisiejszego zamku, w miejscu zwanym przez współczesnych mieszkańców Smolarnią. Jego założycielem był najprawdopodobniej człowiek o imieniu Byt, od którego miasto wzięło swoją nazwę.
Najstarszy zapis nazwy miasta w formie Butow pochodzi z 1321 r. W tymże roku Bytów stał się prywatną własnością zachodniopomorskiego rodu von Behr. W jego rękach zamek, miasto i okoliczna ziemia pozostawały do 1329 r., kiedy odkupił je zakon krzyżacki. Z 1335 r. pochodzi pierwsza informacja o parafii w Bytowie, choć jej powstanie niektórzy historycy przesuwają na XII-XIII wiek. Tym samym można ją uważać za jedną z najstarszych na Pomorzu.

Morenowe wzgórza, jeziora, lasy, łąki, pola i zagubione wśród nich osady to główne elementy kaszubskiej krainy. Równie malowniczy krajobraz kojarzy się z ziemią bytowską, leżącą w zachodniej części Kaszub. Poznanie tej ziemi umożliwią turystom dobrze oznakowane szlaki turystyczne i ścieżki przyrodnicze. Pagórkowate tereny oraz duże połacie leśne w okolicach Bytowa zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Czyste jeziora przyciągają amatorów kąpieli, sportów wodnych i wędkarzy, a rozległe kompleksy leśne zbieraczy runa leśnego. Cennymi elementami środowsika przyrodniczego w gminie Bytów są jeziora lobeliowe i torfowiska kotłowe z charakterystyzną fauną i florą. Miłośników przyrody zapraszamy na ścieżki przyrodnicze wyznaczone w okolicach Rekowa pn. "Atrakcje okolic Rekowa" i "Wśród leśnych jezior i bagien".

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Bytowie przy ulicy Dworcowej 18 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.