17 czerwca wspólnie świętujemy Fegime Day

Data publikacji: 
14.06.2016

FEGIME Day nadchodzi! W dniu 17 czerwca, wspólnie z innymi hurtowniami elektrotechnicznymi z 18-tu krajów europejskich, obchodzimy Fegime Day.

 
Fegime Day ma na celu podnoszenie świadomości naszych pracowników, że są częścią dużej europejskiej społeczności oraz promocji wartości jakimi kieruje się Grupa Fegime tj.: rodzina, bliskość, dziedzictwo, know-how oraz solidność.
 

 
Grupa Fegime jest jedną z najbardziej znaczących sieci dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce. Zrzesza 8 hurtowni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy na rynku elektrotechniki. Wszystkie zrzeszone hurtownie są bardzo dobrze notowane na rynku ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, jak również świetną jakość oferowanych produktów oraz ich dostępność. Grupa łączy niezależność i elastyczność, która charakteryzuje firmy rodzinne oraz najlepsze praktyki wypracowane na poziomie europejskim usprawniające szybką i efektywną obsługę naszych klientów.
 

 
FEGIME Polska powstało pod nazwą Polskie Hurtownie Elektryczne w kwietniu 2003 roku. Połączenie sił i doświadczeń hurtowni znanych na rynku elektrotechnicznym od ponad 20 lat, pozwala efektywniej wykorzystywać atuty firm, dla celów grupy. W 2004r. Polskie Hurtownie Elektryczne wstąpiły w szeregi europejskiego zrzeszenia hurtowni elektrotechnicznych FEGIME. Wychodząc naprzeciw integracji wizerunku tej europejskiej sieci, w grudniu 2006r. podjęto decyzję o zmianie nazwy polskiej grupy z Polskie Hurtownie Elektryczne na FEGIME Polska zachowując jednak w dalszym ciągu prawo do nazwy i loga PHE.
 
Od 2006r. FEGIME Polska współtworzy Forum Elektrotechniki Polskiej (FEP), organizację zrzeszającą hurtownie z kapitałem polskim. Jesteśmy również udziałowcem ETIM Polska – firmy odpowiedzialnej za stworzenie jednolitej klasyfikacji.

Wspólnie świętujemy Fegime Day

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter