Aplikacja mobilna Kontakt-Simon. Jedno narzędzie, wiele możliwości

Data publikacji: 
01.02.2017

Wybierasz łączniki i gniazda do swojego domu lub jesteś instalatorem pracującym z osprzętem Kontakt-Simon? Ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie.
 

 
Zobacz, która z serii podoba Ci się najbardziej. Poznaj kolorystykę, funkcjonalność i zalety każdej z nich. Skorzystaj z intuicyjnego konfiguratora osprzętu. Użyj funkcji geolokalizacji aby odnaleźć sprzedawcę w najbliżej okolicy oraz instalatora, który zamontuje wybrane produkty w Twoim domu. Skaner aplikacji umożliwi Ci zeskanowanie kodu kreskowego z opakowania produktu Kontakt-Simon. Kod przenosi do e-katalogu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące wybranego produktu: instrukcja, dane logistyczne, deklaracje zgodności.
 
Jeśli jesteś instalatorem w aplikacji będziesz mógł tworzyć listy pomieszczeń i w łatwy sposób przyporządkowywać do nich osprzęt Simon 54 oraz Simon Basic. Dobierając ilości i kolory poznasz cenę osprzętu na całą inwestycję, a gotową specyfikację wyślesz e-mailem do swojego sprzedawcy. Z poziomu aplikacji będziesz mógł wziąć udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez Kontakt-Simon.
 
Pobierz aplikacje

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter