Indo PLX LED & Coria LED od Lena Lighting

Data publikacji: 
24.08.2016

Lena Lighting rozbudowała ofertę oświetlenia biurowego o nową oprawę kasetonową Indo PLX LED. Model charakteryzuje się ciekawym wyglądem oraz wysoką energooszczędnością, uzyskaną poprzez zastosowanie paneli LED Go!
 

 

Oprawa jest przeznaczona do montażu podtynkowego w sufitach modułowych. Sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych i użytkowych, dając komfortowe pośrednie światło sprzyjające pracy wymagającej skupienia wzroku.
 
Kolejną nowością jest okrągła oprawa o dużej średnicy – Coria LED. Jej podstawową zaletą jest wysoka energooszczędność oraz uniwersalność zastosowań. Model zaprojektowano zarówno do montażu podtynkowego (w sufitach gipsowo-kartonowych), jak i natynkowego. W tej ostatniej wersji oprawa, na zamówienie, jest dostępna w nieograniczonej ilości kolorów, dzięki czemu może znaleźć zastosowanie np. w pomieszczeniach reprezentacyjnych. Parametry świetlne sprawiają, że modele Ciora sprawdzą się także w dużych salach konferencyjnych, charakteryzują się bowiem równomiernym rozsyłem miękkiego światła i dobrym doświetleniem powierzchni.
Indo PLX LED & Coria LED od Lena Lighting

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter