Jesteśmy częścia Grupy Fegime

Data publikacji: 
15.06.2016

Cieszymy się, że Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. są częścią jednej z najbardziej znaczących sieci dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce. Grupa Fegime aktualnie zrzesza 8 hurtowni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy na rynku elektrotechniki.


Wszystkie hurtownie są bardzo dobrze notowane na rynku ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, jak również świetną jakość oferowanych produktów oraz ich dostępność. Grupa Fegime łączy niezależność i elastyczność, która charakteryzuje firmy rodzinne oraz najlepsze praktyki wypracowane na poziomie europejskim usprawniające szybką i efektywną obsługę naszych klientów.

 
Jako członek Grupy oferujemy nowe podejście do klienta na rynku, bazujące na bliskości i zaufaniu, łącząc siłę grupy ze sprawnością oraz perfekcyjną obsługą w każdym naszym Oddziale. Gwarantujemy dostęp do najlepszych marek naszej branży oraz fachowego wsparcia technicznego. Zapewniamy długoterminowe i godne zaufania relacje.
 

 
Grupa Fegime działa jako europejski generator biznesu. Jedność wszystkich zrzeszonych organizacji krajowych czyni je silniejszymi i zwiększa ich siłę oddziaływania na rynek. Prawdziwa jedność respektuje także indywidualizm każdego z członków. W Fegime chroni się różnorodność, która objawia się poprzez wielokulturowość organizacji zrzeszonych w 18 krajach. Nasza obecność geograficzna w Europie zbliża nas do naszych klientów, dostawców i wzajemnie do siebie.
Jesteśmy częścia Grupy Fegime

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter