LEDVANCE – nowa firma na rynku oświetlenia

Data publikacji: 
30.06.2016

To już jutro. Światło wkroczy na nowy poziom – poziom „advance”, czyli wyższy stopień zaawansowania. 1 lipca 2016 roku na rynku oświetlenia pojawi się nowy gracz – firma LEDVANCE, powstała z wydzielenia ze spółki OSRAM części firmy odpowiedzialnej za oświetlenie ogólne.
 

Nazwa nowej firmy nawiązuje do zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Zdecydowano się na połączenie słów LED i ADVANCE (ang. zaawansowany), tworzących trzon nazwy LEDVANCE – aby nawiązać do obecnego w branży trendu w kierunku technologii LED i rozwiązań „inteligentnych”, które LEDVANCE zamierza aktywnie wykorzystywać.

Nowa marka to dla nas coś więcej niż po prostu logo. LEDVANCE wywodzi się z naszej strategii i jest ściśle związana z branżą oświetleniową, odzwierciedlając DNA firmy, wyrosłej na ponad 100-letniej tradycji. Symboliczny puls światła oznacza naszą podstawową działalność – wnoszenie światła w życie ludzi – i wyraża aspiracje w zakresie „Światła na nowym poziomie – poziomie advance” – mówi dr Oliver Vogler, wiceprezes ds. strategii marketingowej w OSRAM LAMPS.

LEDVANCE ponownie definiuje rolę światła, łączy tradycję z przyszłością i wprowadza najnowocześniejszą technologię oświetleniową na poziomie zaawansowanym. Portfolio produktów LEDVANCE obejmuje oświetlenie tradycyjne, nowoczesne źródła światła LED i oprawy oświetleniowe, a także rozwiązania oświetleniowe dla tzw. inteligentnych domów i budynków.

LEDVANCE – nowa firma na rynku oświetlenia

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter