Naświetlacze LED LVS Polska

Data publikacji: 
27.03.2017

Naświetlacze LED firmy LVS Polska to zamienniki tradycyjnych reflektorów halogenowych. Są od nich wydajniejsze i pobierają mniej energii. Oszczędzaj pieniądze i dbaj o środowisko naturalne.
 

 
Dzięki zastosowanym czujnikom ruchu, trwałej i szczelnej metalowej obudowie oraz odpowiedniej mocy naświetlacze LVS z serii ECO LINE świetnie nadają się do oświetlenia przejść, niedużych placów, bram oraz innych miejsc zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Oferowane naświetlacze wyróżniają się parametrami technicznymi, estetyką wykonania oraz ceną.
 
 

 
Naświetlacze LED zewnętrzne zwykle używane są do oświetlenia wszelkiego rodzaju przestrzeni zewnętrznych, wszystko to dzięki wysokiej odporności na wpływ czynników zewnętrznych, choć znajdą zastosowanie także w użytkowaniu wewnętrznym jako lampy o wielkiej mocy w magazynach i wszelkiej przestrzeni przemysłowej. Produkty te maksymalnie wykorzystują emitowane światło, wytwarzając aż do 90% mniej ciepła w porównaniu z konwencjonalnymi halogenami. Co więcej, naświetlacze LED zużywają niewielkie ilości energii, nie emitują promieniowania UV, ani promieni podczerwonych i mają żywotność o wiele dłuższą od tradycyjnych lamp tego typu.
Naświetlacze LED LVS Polska

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter