Rozdział energii w najtrudniejszych warunkach

Data publikacji: 
02.03.2016

vector outdoor
stopień szczelności IP65


Rozdzielnica do montażu zewnętrznego jest doskonałym rozwiązaniem dla aplikacji fotowoltaicznych oraz dla systemu dystrybucji energii w małych zakładach produkcyjnych i usługowych, działających w specyficznych warunkach.

Nowa rozdzielnica volta 5-rzędowa

 

vector outdoor
do pomieszczeń technicznych


Mała rozdzielnica o prądzie znamionowym 63A o najwyższym stopniu szczelności. Zapewnia pyło i bryzgoszczelność. Doskonale sprawdza się w wilgotnych pomieszczeniach jak: myjnie samochodowe, warsztaty, pralnie, piwnice itp. Dedykowane uchwyty pozwalają na montaż w tak specyficznych miejscach, jak słupy i maszty.

vector outdoor

 

vector outdoor
idealny do aplikacji fotowoltaicznych


Dzięki właściwościom izolacyjnym rozdzielnice vector outdoor znajdują zastosowanie jako podgrupa do aplikacji fotowoltaicznych. Napięcie izolacji Ui zostało potwierdzone testem przeprowadzonym napięciem probierczym 2,5kV. Taki poziom napięcia pozwala na bezpieczne stosowanie w aplikacjach niskonapięciowych prądu przemiennego jak i stałego do 1000 VDC.
vector outdoor

 

vector outdoor
do instalacji przydomowych


Vector outdoor stanowi idealne rozwiązanie dla instalacji przydomowych, a atrakcyjność tego rozwiązania podnosi przystępna, dopasowana do oczekiwań klientów cena

vector outdoor

 

vector outdoor
certyfikat PEP ECO PASSPORT


W trosce o środowisko, rozdzielnice vector outdoor spełniają wymagania dyrektywy RoHS, materiał z którego są wykonane nie zawiera halogenu i silikonu, a trwałość obudowy wynosi 20 lat.

vetor outdoor

 

Więcej o rozdzielnicy vector outdoor

hager

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter