Usterka - sonda na obiekcie - szukamy usterki

23/01/2017

Wspólnie z EATON, zapraszamy na retransmisję szkolenia online, na którym omówione zostaną aspekty wyszukiwania usterki na obiekcie. Ekspert będzie odpowiadał na pytania za pomocą modułu chat.
 

Szkolenia online organizowane w ramach Klubu Instalatora dają możliwość zdobycia wiedzy i poszerzenia umiejętności bez potrzeby wychodzenia z domu. Transmisje, po zalogowaniu się na stronie www.klubinstalatora.pl prowadzone są na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 19:00. Czas trwania szkolenia to ok. jednej godziny.


Tematy szkoleń online dają możliwość pogłębienia wiedzy oraz są doskonałym wstępem do szkoleń stacjonarnych, gdzie omawiany temat zostanie zaprezentowany bardziej szczegółowo. Taka forma szkolenia pozwala uczestnikom wysłuchania eksperta oraz zadania mu konkretnych pytań, które zostaną przeanalizowane w trakcie transmisji. W szkoleniach będzie uczestniczył niezależny ekspert z dziedziny elektrotechniki - Pan Tomasz Karwat.

Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone zostanie certyfikatem, który będzie można pobrać ze swojego konta w Klubie Instalatora.

Źródło:
Usterka - sonda na obiekcie - szukamy usterki