Zasilanie gwarantowane z użyciem zasilaczy UPS / część II

Data publikacji: 
09.05.2016

Wspólnie z naszym Dostawcą - firma Legrand, zapraszam do udziału w webinarze, który odbędzie się na żywo przez Internet. Tematem najbliższego spotkania będzie Zasilanie gwarantowane z użyciem zasilaczy UPS część druga. Webinar - szkolenie odbędzie w środę 11 maja br o godzinie 18.30.


Webinar będzie nagrywany. Wszystkie osoby, zarówno uczestnicy jaki i zarejestrowani, którzy nie będą mogli przybyć na szkolenie online, otrzymają link do ponownego obejrzenia materiału.

Program webinaru:
• UPS-y Konwencjonalne
• UPS-y Modułowe
• Zagadnienie redundacji a UPS-y modułowe

Szkolenie przeprowadzi: Dariusz Majta
Dariusz Majta z branżą związany jest od 1999 roku. Początkowo w charakterze Handlowca w hurtowni elektrotechnicznej. Następnie w 2001 rozpoczął swoją przygodę z Legrand Polska, od 10 lat na stanowisku Doradcy Technicznego. Pasjonat elektryki, automatyki i wszystkiego "co na prąd".

Specjalnie dla naszych Klientów, we wszystkich naszych oddziałach na terenie całej Polski, przygotowujemy szereg szkoleń z zakresu oferowanych przez nas produktów oraz usług. Dbamy o to aby każde ze szkoleń prowadzone było przez wykwalifikowanych przedstawicieli naszych Dostawców. Przygotowywane szkolenia obejmują zarówno szkolenia techniczne jak i asortymentowe - wraz z prezentacją oferowanych produktów i nowych rozwiązań technicznych. Podczas każdego szkolenia, mogą Państwo również zasięgnąć dodatkowych porad technicznych u Dostawców oraz naszych handlowców, którzy służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do zapisania się do newslettera. Cyklicznie będziemy informowali subskrybentów o przygotowywanych szkoleniach.

Zasilanie gwarantowane z użyciem zasilaczy UPS / część II

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter