LEDVANCE

LEDVANCE to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych. Firma została wyodrębniona z klasycznego biznesu oświetleniowego spółki OSRAM i łączy tradycyjne oświetlenie ogólne z nowoczesną, przyszłościową technologią.
Nasza nazwa odzwierciedla początki firmy i nasze zamiary na przyszłość. LED odnosi się do naszej podstawowej działalności w sektorze oświetlenia oraz rosnącego znaczenia produktów opartych na technologii LED, natomiast ADVANCE oznacza nasze ambicje, aby stać się siłą napędową w przemyśle - w oświetleniu i poza nim.
Mamy bardzo stabilne, wieloletnie relacje z klientami i potężną sieć dystrybucyjną z doskonałym dostępem do rynku na całym świecie. Znamy wszystkie wymagania obowiązujące na rynku oświetlenia ogólnego, dzięki czemu możemy zaspokajać indywidualne potrzeby naszych bezpośrednich i pośrednich klientów. Dla nas, światło na wyższym poziomie zaawansowania jest czymś więcej niż tylko obietnicą. To nasza strategia. W dynamicznym otoczeniu rynkowym jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem stawiającym czoła nowym wyzwaniom oraz zapewniającym jakość zakorzenioną w ponad stuletnim doświadczeniu. Być może LEDVANCE to nowa firma, ale nasz zespół jest taki sam, jak przedtem - znamy rynek i naszych klientów.
Posiadamy ogromną wiedzę, ale przed nami jest jeszcze wiele nowego i ekscytującego do poznania. Na przykład, nasze nowe portfolio opraw LED LEDVANCE®. Zacznij odkrywać nowe produkty właśnie tutaj, w tej broszurze. Jeśli masz jakieś pytania, nasze lokalne zespoły ekspertów na całym świecie chętnie udzielą pomocy.
Odwiedź także naszą stronę www.ledvance.pl, aby jeszcze więcej dowiedzieć się o naszych atrakcyjnych produktach.

Oferta LEDVANCE