TM Technologie

Polski producent oświetlenia awaryjnego

Bezpieczeństwo

W TM TECHNOLOGIE szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w miejscu pracy, o czym świadczy uzyskanie przez nas certyfikatu ISO 45001:2018 za wprowadzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Jakość
Cały proces produkcyjny podporządkowujemy idei jakości. Najwyższe standardy produktów i usług realizujemy dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą EN ISO 9001:2015. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i zatrudniamy najlepszych specjalistów, nieustannie stawiając na rozwój firmy oraz jej pracowników.

Środowisko naturalne
Dbałość o środowisko naturalne jest integralną częścią naszej działalności. Mając świadomość, jak ważna jest troska o ekosystem, wdrożyliśmy system zarządzania środowiskiem zgodny z wymaganiami EN ISO 14001:2015 i dokładamy wszelkich starań, by stale minimalizować negatywny wpływ naszej firmy na otoczenie zewnętrzne.

Wzornictwo

Nasze produkty wykorzystywane są w obiektach użyteczności publicznej na całym świecie. Hale produkcyjne, galerie handlowe, hotele i muzea - to tylko niektóre z przykładów miejsc, na potrzeby których projektujemy swoje wyroby. Forma produktu uwzględnia najwyższe standardy i uzależniona jest od miejsca przeznaczenia, dlatego szczególny nacisk kładziemy na estetykę, ergonomię i funkcjonalność oferowanych przez nas opraw.

Technologia w parze z innowacjami

W całym procesie powstawania nowego produktu obecny jest wpływ nowych technologii. W fazie projektowania korzystamy z najnowszych programów typu CAD/CAM (Solid Works, AutoCad). Pełne zaplecze konstrukcyjno-produkcyjne wraz z nowoczesną linią automatycznego montażu elektronicznego SMT i THT pozwala firmie TM TECHNOLOGIE realizować projekty zarówno długo-, jak i krótkoseryjne. Wdrożenie nowatorskiego oprogramowania usprawniło nadzór nad oświetleniem awaryjnym i ewakuacyjnym.

Profesjonalna obsługa Klienta

TM TECHNOLOGIE to profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie inwestycji. Pracownicy, których zatrudniamy są prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Nasze biuro handlowe i zespół serwisowy są zawsze do dyspozycji klienta, a doświadczony zespół projektantów służy wsparciem przy najbardziej wymagających projektach oświetlenia.

Link do zakupu produktów: