Innowacyjny system łączeniowy Quick Termination (QT) - Weidmuller

Data publikacji: 
11.01.2019

Innowacyjny system łączeniowy Quick Termination (QT) zastosowany w nowych wkładach złącz przemysłowych HDC Rock Star® firmy Weidmuller, umożliwia znaczne przyspieszenie procesów instalacji i modernizacji.

Złacza przemysłowe Weidmuller

Odizolowane, elastyczne przewody o przekroju od 0,5 do 2,5 mm² (AWG 20 do 16) można włożyć bezpośrednio w miejsce zacisku. Nie trzeba zaprasowywać końcówek na przewodzie, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Nowo skonstruowana sprężynowa zapadka zamyka się z wyraźnym „kliknięciem”, gdy tylko przewód znajdzie się we właściwym położeniu, przytrzymując go i tworząc bezpieczne połączenie, odporne na silne wstrząsy i wibracje.
Nowe wkłady HDC-QT są kompatybilne z innymi wkładami serii HDC-HE wykonanymi w innych technologiach łączeniowych, tj. śrubowej, sprężynowej, zaciskanej lub PUSH IN.
Wkłady wykonane są z tworzywa sztucznego PA66/6 wzmocnionego włóknem szklanym. Aprobaty UL, dopuszczenia kolejowe, najwyższy stopień niepalności V-0 zgodnie z UL 94 oraz zakres temperatur od -40 °C do +125 °C, zapewniają im szeroki zakres zastosowań przemysłowych.
Jeśli chcieliby Państwo wypróbować nowy system łączeniowy, można zamówić bezpłatny zestaw wzorcowy.
Innowacyjny system łączeniowy Quick Termination (QT) - Weidmuller

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter