Interact pro - system inteligentnego, bezprzewodowego sterowania oświetleniem

Data publikacji: 
07.09.2018
Philips Lighting, obecnie Signify wprowadza na rynek oświetleniowy rewolucyjny system sterowania i monitorowania oświetlenia, wykorzystujący bezprzewodową technologię komunikacji oraz oprogramowanie działające w chmurze.

Interact Pro

 

Poznaj prostotę instalacji i uruchomienia, wolność wynikającą z braku dodatkowego okablowania sterującego oraz zaawansowane funkcje automatycznego sterowania oprawami oświetleniowymi. Monitorowanie zużycia energii i kondycji instalacji oświetleniowej jest możliwe w sposób zdalny z dowolnego miejsca.
Sterowanie oprawami oswietleniowymi w systemie Interact Pro odbywa się przy użyciu bezprzewodowych przycisków oraz czujników, a także za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej na platfomie Android oraz iOS. System ułatwia konserwację instalacji oświetleniowej, generując odpowiednie raporty i ostrzeżenia, które dostępne są po zalogowaniu do panelu sterowania. System Interact Pro, wraz z oprawami oświetleniowymi Philips Interact Ready dostępny jest już u wybranych dystrybutorów.
Interact Pro

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter