Konkursy na najlepiej oświetloną gminę i miasto oraz najlepszą inwestycję oświetleniową

23/11/2018
Podczas 27 Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2019, które odbędą się w dniach 13-15 marca 2019 w Warszawie, po raz dwudziesty poznamy laureatów konkursów na najlepiej oświetloną gminę i miasto oraz najlepszą inwestycję oświetleniową 2018 r.

Zadaniem konkursów jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych służących podniesieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego i bezpieczeństwa mieszkańców, celom społecznym i komercyjnym,  jak również  podniesieniu atrakcyjności  turystycznej  obiektów, a także dekoracji świątecznych. Konkursy mają na celu promowanie i propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia zarówno w dużych jak i w małych społecznościach lokalnych oraz przyznanie nagród najlepszym.
 
Spośród zgłoszeń nadesłanych przez urzędy gmin wiejskich wybrany zostanie również laureat, któremu Komisja przyzna tytuł Najlepiej oświetlonej Gminy Wiejskiej 2018 roku.
 
Ze względu na obchody 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zostaną także nagrodzone najciekawsze rozwiązania oświetleniowe, które wykorzystując symbole i barwy narodowe będą wzbogacać przestrzeń publiczną.
 
Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 17 grudnia 2018 r.