Wspólnie z firma Spamel wsparliśmy musical ,,Dzień Świra"

Data publikacji: 
31.07.2017

27 lipca br. w Auli UMK w Toruniu odbył się musical ,,Dzień Świra", który z wielką radością wspieraliśmy wspólnie z firmą Spamel
 
Musical ,,Dzień Świra" 

W przedstawieniu według libretta Marka Koterskiego i z muzyką Hadriana Filipa Tabęckiego, wyreżyserowanym przez Marcina Kołaczkowskiego, widzowie odnaleźli wszystko to, co najlepsze w pierwowzorze, ciekawe rozwiązania inscenizacyjne oraz doskonałe kreacje aktorskie.
 
Spektakl poprzedzony został kampanią informacyjną "NA RATUNEK 112,998"
 
Celem spotkania było uświadamianie społeczeństwa z zagrożeniem tzw. "cichego zabójcy" czyli tlenku węgla oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w zakładach pracy i w dniu codziennym.
Część prewencyjna poprowadzona została przez oficera prewencji Państwowej Straży Pożarnej oraz Ratownika Medycznego. Uczestnicy spotkania wzięli udział w ciekawym seminarium oraz sprawdzili swoje umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej podczas zadań praktycznych.
 
Bardzo duże zainteresowanie przybyłych gości wzbudziło stoisko z czujkami dymu SD\1B firmy Spamel, które sprzedawliśmy podczas całego eventu.Uczestnicy musicalu poznali zdumiewające możliwości niewielkiego urządzenia, które monitoruje obecności dymu w zamkniętych pomieszczeniach, a w przypadku jego wystąpienia alarmuje sygnałem akustycznym i optycznym.
 
Czujki dymu SpamelProgram prewencyjny w Auli UMK
,,Dzień Świra" w ToruniuCzujnik dymu Spamel
Czujki dymu -program prewencyjny w Toruniu

 
Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą i potrzebną społeczeństwu inicjatywę :)

,,Dzień Świra" w Auli UMK w Toruniu

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter