Lampy OSRAM Vintage Edycja 1906 - nowość w ponad 100-letnim wydaniu

Data publikacji: 
20.06.2017

OSRAM Vintage Edycja 1906 - zainspirowane przeszłością, doskonałe dzisiaj ....
 

Lampy Vintage OSRAM
 
Połączenie źródeł światła Vintage Edycja 1906 i opraw PenduLum (zawiesi) pozwala stworzyć doskonałe oświetlenie w stylu retro dla każdego pomieszczenia.
 
Asortyment produktów OSRAM Vintage Edycja 1906 łączy tradycję wzornictwa przemysłowego z nowoczesną technologią oświetleniową.
 
Główne założenie asortymentu produktów Vintage Edycja 1906 to zredukowane linie charakterystyczne dla przemysłowego wzornictwa. Doskonale dobrane materiały charakteryzują się takimi samymi cechami, jak te używane na początku XX wieku tzn.: wysoką jakością i autentycznością. Dostępne w komplecie wraz z regulowaną linką w klasycznym czarnym kolorze – części aluminiowe w dwóch rożnych kolorach (złotym i czarnym matowym) prezentują się doskonale. Linka zapewnia elastyczne opcje montażuoprawy Vintage Edycja 1906 PenduLum. Dzięki wykorzystaniu bardzo funkcjonalnego mechanizmu wyciągania linki, światło można skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.
 
Formy dekoracyjne OSRAMOświetlenie OSRAM

Vintage Edition 1906 PenduLum – minimalistyczna oprawa zwieszana w industrialnym stylu retro
Nazwa serii Edycja 1906 nawiązuje nie tylko do roku zarejestrowania znaku towarowego OSRAM, lecz także do klasycznego wzornictwa źródeł światła: Globe, Edison, Oval i Tubular. Cztery oryginalne kształty o niskich mocach / lumenach, które zapewniają dyskretne oświetlenie. Ich wzornictwo sprawia, że stają się one centralnym punktem oświetleniowym, doskonale przyciągający uwagę. Wyraźnie akcentują powrót do stylu retro a jednocześnie nie pozbawiają nowoczesnego wnętrza najnowszych rozwiązań oświetleniowych. W porównaniu do tradycyjnych żarówek, lampy LED i żarówki halogenowe są trwalsze i bardziej energooszczędne.

 

Żarówki halogenowe Lampy LED
Lampy Vintage Edition 1906

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter