Modernizacja oświetlenia w Intermarche - Lena Lighting

Data publikacji: 
16.11.2017
Światło potrafi zmienić otoczenie, stworzyć przyjazną atmosferę i uwypuklić  to co warte podkreślenia. Doświadczają tego klienci Intermarche w Piekarach Śląskich, którzy mając w pamięci obiekt handlowy sprzed modernizacji i po jej przeprowadzeniu - mogą poczuć różnicę. Sklep dzięki wymianie oświetlenia zyskał nowy wygląd i rozbłysnął nowym światłem. Dotychczasowe, wysłużone – zostało zamienione na nowoczesne i energooszczędne.

Modernizacja oświetlenia w Intermarsze

W markecie zamontowano nowoczesne linie świetlne LINEA LED marki Lena Lighting. Charakteryzują się one wysoką energooszczędnością i możliwością doboru optymalnego dla użytkownika kąta świecenia, dzięki proponowanym przez producenta sześciu rodzajom rozsyłów światła. Cel inwestycji, jakim była poprawa jakości oświetlenia i lepsze doświetlenie poszczególnych działów dla komfortu klientów i pracowników, został osiągnięty z „nadwyżką”. Nadwyżkę tę stanowi niezwykle istotna dla właściciela obiektu oszczędność energii i idące za tym mniejsze koszty jego utrzymania.
Dla firmy Lena Lighting S.A. jest to kolejna realizacja inwestycji, w której zadowolenie Klienta, jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów tej marki oraz najwyższej dbałości o obsługę, terminowość i zapewnienie wsparcia technicznego.

Oświetlenie Lena Lighting w Piekarach ŚląskichOświetlenie Linea LED firmy Lena Lighting

Linea LED firmy Lena Lighting

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter