Letnie nowości Legrand

Data publikacji: 
10.08.2017

Nadciąga fala letnich nowości od Legrand...

Seria osprzętu Plexo w wersji IP66
15 nowych gniazd i łączników w serii Plexo IP66 to podstawowe funkcje do montażu natynkowego i podtynkowego, które spełniają wymagania środowiskowe IP66 i charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną IK08. Zastosowanie interfejsu Mosaic umożliwia umieszczenie dowolnego mechanizmu 45x45 wewnątrz solidnej obudowy co znacznie rozszerza funkcjonalność serii.

Osprzęt Plexo IP66 Legrand
Puszki Ecobatibox
Puszki Ecobatibox wnoszą nową jakość do instalacji wykonywanych w ścianach suchych. Przewody wprowadzane są do puszki poprzez gumową, elastyczną membranę, która eliminuje ryzyko wysunięcia się peszla, zapewnia wysoki poziom szczelności oraz zwiększa izolację termiczną pomieszczeń. Ze względu na swoje unikatowe właściwości nowe puszki Ecobatibox stały się standardem wyposażenia statków w jednej z polskich stoczni.
Puszki Ecobatiboc Legrand
Nowe łączniki i przyciski Axolute Axial
W kwietniu Legrand rozpoczął wymianę łączników i przycisków w serii Axolute Axial. W pierwszej kolejności zmiana dotyczyła mechanizmów z zaciskami śrubowymi. Obecnie tą samą zmianą objete zostały mechanizmy z zaciskami automatycznymi.

Dla przypomnienia - nowe łączniki i przyciski to:
zredukowana głębokość mechanizmu, co ułatwia montaż, pozostawiając więcej miejsca w puszce.
możliwość wyposażenia w diodę podświetlenia
(ref H4743/230B).
wersje 1 i 2 modułowa, z zaciskami automatycznymi, przewidziane na prąd znamionowy 10AX.
ceny nowych odpowiedników pozostają bez zmian.

Dotychczasowe wersje łączników i przycisków Axolute Axial oraz dioda podświetlenia o nr ref. H4743B/230 będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Łączniki i przyciski Axolute Axial
Nowe produkty w ofercie systemu wideodomofonowego i domofonowego
Dodatkową funkcją nowego modelu domofonu Audio Eco (nr ref 344232) jest możliwość podłączenia przycisku dzwonka przy drzwiach.
Nowy kompaktowy zasilacz 1,2A do systemu wideodomofonowego (nr ref 346050) o wielkości 6 modułów, zintegrowany z adapterem wideo pozwala zaoszczędzić 4 moduły w rozdzielnicy w porównaniu ze zwykłym zasilaczem.

System wideomofonowy i domofonowy Legrand
Letnie nowości od Legrand

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter