Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji Centrum Sukcesja w Łodzi

Data publikacji: 
04.12.2017

SUKCESJA – Nowa inwestycja  handlowo-rozrywkowa w centrum Łodzi

Centrum Sukcesja w Łodzi


W kompleksie o powierzchni 150 tysięcy m2 znajdą miejsce: galeria handlowa, nowoczesny hotel z zapleczem konferencyjnym, biurowiec klasy A, sale kinowe, klub fitness, SPA, kręgielnia, boiska do squash’a oraz ściana wspinaczkowa. Nie zapomniano o bogatym zapleczu gastronomicznym. Atutem tego kompleksu jest jego położenie w centrum Łodzi bezpośrednio w pobliżu ulicy Piotrkowskiej.
Klinkierowa elewacja z  klasyczną czerwienią z jednej strony  i kolorem antracytu z drugiej  nawiązuje do przemysłowego charakteru miasta,  ażurowa biała nadbudowa dodaje lekkości i akcentuje nowoczesność budynku.

Sukcesja powstała wg standardów certyfikatu BREEAM, zieleń na dachu zraszana jest magazynowaną wodą deszczową, ogrzewanie wspomagają pompy ciepła, a do zarządzania infrastrukturą wykorzystano system BMS. Dzięki tym rozwiązaniom jest to obiekt ekologiczny i energooszczędny.

W obiekcie znalazł zastosowanie pełny asortyment jaki w zakresie szeroko pojętej instalacji elektrycznej oferuje Legrand. Zasilanie podstawowe i rezerwowe zrealizowano z wykorzystaniem transformatorów niskostratnych  800kVA suchych żywicznych Zucchini oraz szynoprzewodów SCP 2500A i 1600A. Użyte aparaty wysokoprądowe to wyłączniki i rozłączniki DMX 2500A i DPX 1600A, DPX 1250A oraz DPX630A. W rozdzielnicach prefabrykowanych XL3  zainstalowano aparaturę modułową zabezpieczającą S300 DX3, rozłączniki bezpiecznikowe R300 oraz aparaturę sterowniczą, w tym styczniki CTX3, rozłączniki FR 300, a także aparaturę sygnalizacyjną i kontrolą.

Produkty Grupy Legrand wykorzystane przy realizacji centrum:

  • System modułowy na szynę TH35
  • Wyłączniki i rozłączniki kompaktowe DPX³
  • Wyłączniki i rozłączniki powietrzne DMX³
  • Rozdzielnice XL³ do 4000 A
  • Rozdzielnice hermetyczne RN65
  • Szafki poliestrowe Marina IP66
  • Dużej mocy: SCP (do 5000A)
  • Transformatory suche żywiczne SN
 
Nowa realizacja Legrand w Łodzi

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter